Wpis z mikrobloga

@pul_litra_wstydu: To głosuj na Konfederację i namawiaj znajomych. Zaangażuj się w miarę możliwości w agitację w terenie czy choćby wsparcie finansowe. Musimy dotrzeć do kolejnych 500 tysięcy, bo wzrost o 200tys. może być za mało na jesień.
  • Odpowiedz
@Pachnacy_Przegryw:
Konfederacje?
Po 1 odroznijmy Korwina i Konfedracje
Konfederacje? Zazwyczaj slyszac to z usmiechem krzycze: Tak! Konfederacja! To jest to!
Ale tak serio to nie chce mi sie nawet rozpisywac na temat konfedracji. Jest to zbior tak wielu, tak roznych pogladow ze zajeloby mi cala noc zeby o nich sie wypowiedziec. Sa tam osoby gloszace tak antyludzkie poglady ze az mnie od nich odpycha.

Chcialbym, zeby Korwin byl w sejmie
  • Odpowiedz
@pul_litra_wstydu: Korwin, Braun i Godek mają te same poglądy. Korwin chyba nie jest religijny, ale jest przeciwnikiem aborcji. Najbardziej gospodarczo nie pasują tam narodowcy, bo są lekko socjalistyczni, choć wyhamowali z tym. Wszystkich łączy wyjście EU z Polski. Fakt faktem Czerniak tam nie pasuje, bo głosi bzdurne teorie i sam nie wiem dlaczego go wzięli. Pewnie go w--------ą, bo Patlewicz zna Brauna i mu to podpowie.
  • Odpowiedz
@Pachnacy_Przegryw:

Korwin, Braun i Godek mają te same poglądy


No nie wiem.. Korwin i Braun te same poglady? Moze w kwestii gospodarki. Godek? Te same poglady? Ja nie wiem czy ona ma jakiekolwiek poglady poza antyaborcja.
Narodowcy rzeczywiscie roznia sie gospodarczo i sa anty-unijni ale to nie ma znaczenie bo mowimy o
  • Odpowiedz
@pul_litra_wstydu: Godek jest też za wolnością gospodarczą. Po prostu kojarzy się jednoznacznie z aborcją, bo stoi na czele ruchu antyaborcyjnego. Ona nawet jesienią nie wejdzie do parlamentu, bo po prostu ludzie na nią nie zagłosują, bo są jednak za aborcją eugeniczną. Korwin zresztą to samo mówi o aborcji. Tak samo jak Braun kojarzy się z kościołem, ale również jest za wolnym rynkiem. Na filmie masz przykład jak nawracał Winnickiego 7
P.....w - @pullitrawstydu: Godek jest też za wolnością gospodarczą. Po prostu kojarzy...
  • Odpowiedz
@pul_litra_wstydu: Powodów jest kilka:
1. Część elektoratu Korwina z poprzednich wyborów to byli niezdecydowani wyborcy.
2. W poprzednich wyborach parlamentarnych i eurokołchozowych nie było 500+ i ludzie, którzy myśleli, że są wolnorynkowcami skorzystali z tego "dobrodziejstwa" i stwierdzili, że wolny rynek nie ma sensu.
3. Wyrósł Gwiazdowski, na którego zagłosowali ludzie o poglądach randystowsko-libertariańskich, których nie obchodzi suwerenność i są ateuszami oraz zwolennikami aborcji eugenicznej.
4. Do polityki wrócił Biedroń i część nie zrozumiała wypowiedzi Brauna, które później wyjaśnił w "Superstacji", ale było już za późno.
5.Źle ułożona "Piątka Mentzena". Ludzie zrozumieli "Nie dla żydów" za antysemityzm, a nie sprzeciw
  • Odpowiedz
@Pachnacy_Przegryw
A nie uwazasz ze konfederacja myslala ze jak polaczy sily to bedzie miala poparcie x + poparcie y + porapcie z a nie uwzglednila tego, ze wiele osob odsunie sie od nich bo nie podobaja sie im poglady y a innym poglady z.
I tak w sumie to co mialo dac przyrost poparcia tak na prawde moglo zepsuc ogolny wynik.

Mowie serio bo np. jak sluchamem wykladow Mentzena o ekonomii
  • Odpowiedz
@pul_litra_wstydu: Prawdopodobnie tak myśleli. Suponuję, że najbardziej ludziom nie pasowała Godek, bo ona kojarrzy się jednoznacznie. Ja jednak nie obrażam się na rzeczywistość, bo tak bym wcale nie zagłosował. Nie do końca zgadzam się z niektórymi pomysłami Korwina. Na samych Narodowców też bym nie zagłosował z podobnych przyczyn, ale skoro weszli w koalicję, to ruszyłem dupę i miałem gdzieś ich niektóre postulaty. Nie wolno się obrażać na rzeczywistość. Tyle lat
  • Odpowiedz
@pul_litra_wstydu: Przed pójściem spać przypomnę jeszcze raz. Nawet gdy do sejmu wejdzie kilka osób w pakiecie z Godek i ta złoży projekt ustawy o całkowitym zniesieniu aborcji, to zostanie on albo zamrożony albo nie przejdzie do senatu albo Duda go zawetuje. PiS nie może sobie pozwolić na przyjęcie takiego projektu, bo najzwyczajniej w świecie straciłby kilka procent wyborców. Elektorat żoliborskiej grupy rekonstrukcji historycznej Sanacji to tak naprawdę letni katolicy. Jako
  • Odpowiedz
@Pachnacy_Przegryw:
W ogole analizowane tego co mowi PiS to tak jakby analizowac co mowi Reksio w bajce. To nie ma zadnego odniesienia w realiach. Mowia to co maja mowic. Jezeli jestes swiadomy tego jak wyglada polityka ogolnoswiatowa albo chociaz ogolnoeuropejska to wiesz ze to co oni mowia ma g* do realiow

W sumie to nasza rozmowa tez troche jest bez sensu (w znaczeniu politycznym) bo my wiemy na czym to polega.
Pis i Koalicja zeruja na tych ktorzy o polityce maja tyle pojecia co powie im madry czlowiek w TV. Nawet Ci ktorzy uwazaja ze TV klamie sugeruja sie ustalonymi juz z gory
  • Odpowiedz
@Pachnacy_Przegryw: za duzo kombinujesz, powody sa 2: ultraradykalizm prawicowy i idioci. na listach. Nie ma w Polsce kolejnych 500 tysiecy, ktorzy sie moga na to zlapac. Zreszta kolejne 500 tysiecy i tak oznacza wynik grubo pod progiem.
  • Odpowiedz