Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś chciałem wylać swoje żale. Jak pewnie większość, jeśli nie wszyscy z tagu #cyberpunk2077 czy nawet #cyberpunk kiedy tylko dowiedziałem się, że tegoroczne E3 są dla CDP najważniejszym momentem w historii odliczałem dni do 9 czerwca, kiedy to konferencję swoją ma M$ i mając nadzieję, że tak jak rok temu tak i w tym cdp pokaże światu efekt pracy nad swoim najnowszym dzieckiem. Otóż nie tym razem. Zostało oficjalnie potwierdzone, że gameplay zostanie pokazany publicznie, aczkolwiek tylko na E3. Nie będzie streamu w necie, nie udostępnią go. Uderzyło mnie to bardziej niż powinno i caly hype, to oczekiwanie na 9ego zeroszóstego właśnie poszło się kochać. Takie tylko #zalesie bo ##!$%@?
FILEmoniusz - Cześć! Dziś chciałem wylać swoje żale. Jak pewnie większość, jeśli nie ...

źródło: comment_S2gkVdI5n9uU6NnxcoUleOCNw4GSbjab.jpg

Pobierz
  • 6
@FILEmoniusz: Nie wiem co jest na tej focie co wstawiłeś, bo nie mam lupy pod ręką. Ale skoro pokażą gameplay publicznie znaczy, że będzie gameplay w necie. Jedyne czego nie będzie to pewnie daty premiery oraz na pewno grywalnej dla publiki rozgrywki.
@OvIce: Faktycznie screen wątpliwej jakości. W każdym razie na oficjalnym discordzie, członkowie zespołu CDP potwierdzili, że nie będzie streamingu z E3, retransmisji, oraz będzie surowy zakaz nagrywania czegokolwiek
@FILEmoniusz: Hmmm, ciężko mi w to uwierzyć, ale może tak będzie. Czekam bardzo na tę grę, ale w nakręcaniu się na hype jestem ostrożny. Gra pewnie będzie zajebista, ale... no nie wydaje mi się żeby była takim objawieniem jak Wiedźmin, który wziął scenę action-RPG z zaskoczenia.
@FILEmoniusz: Mogę się założyć, że po E3 wrzucą gameplay do neta, szczególnie, że są na tyle pewni jakości iż od razu pokazują go publicznie(choć tylko tym co są na E3) a nie jak rok temu jedynie za zamkniętymi drzwiami. Jeśliby tego nie zrobili wkurzyliby tym większość graczy a CDP mocno dba o swój PR więc ja jestem spokojny. Zastanawia mnie tylko jedno, czy jest sens w ogóle oglądać konferencję MS i