Wpis z mikrobloga

@mchmjszk postaraj się kontrolować fazę, po bace można mieć ogromną siłę autosugestii, możesz sobie wpoić że jest zajebiście jak cię gonią nad tripy
Albo zaczynasz.myslec o czymś niepokojącym, po prostu sobie wmów wewnątrz że później do tego wrócisz albo wcale się nie musisz tym przejmowac
@mchmjszk 100x tak mialem, zawsze gdy mialem dluga przerwę w smazeniu.
Ale raz akcje zrobilem, ze nabilem do bongosa pol ziola i pol tytoniu, do tskiej szklanej lufy duzej. Ściągnąłem macha, potem drugiego i po chwili tak mnie scielo, ze prosilem rozowa zeby dzwonila na pogotowie, bo nie moge zlapac oddechu, a faktycxnie nie moglem, a zapomnialem dodac ze chwike wczesniej #!$%@? 2 szczury amfy, a po amfie tracisz jakby czucie w
@pan_filutek: @Krosser5566: @Zetembe: @pu100stan: Widze, że jestescie w temacie, zawsze jak paliłem było git, ostatnie 2 pale to obsrana zbroja i nic wiecej i modlłem sie, zeby faza zeszła. Od 2 tygodni mam jakieś lęki, szybciej zabije serce i od razu lęk, mozliwe ze to od tego ? Ale ostatni raz paliłem z 2 msc temu + jak o niczym nie mysle to mam problem z oddychaniem, a
@rgnr14 bicie serca to normalne że przyspiesza, ale sobie w głowie nic nie wkręcaj gościu xd
Musisz być pewny siebie że wszystko okej i to tylko chillujaca fazka
ja grając na kompie na mega wkręcilem jakieś pvp i miałem puls 160 ;d mi bandem mierzyłem
Po prostu musisz kontrolować fazę
Rozwiń siłę mózgu na bańce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rgnr14: ciezko stwierdzic. Moze jakis maczak, moze zbyt duzo thc dla Ciebie w tym co paliles i powinienes jakas delikatna sativke lub samosiejke palic, a moze po prostu masz sklonnosci do atakow paniki i palenie nie jest dla Ciebie.