Wpis z mikrobloga

Facebook to dołujące dziadostwo. Przejrzałem sekcję "osoby które możesz znać", okazało się że znajomi z podstawówki mają jakieś życie. Jeden wygrywa ogólnopolskie zawody, inny ma naprawdę niezły zespół (nigdy bym nie przypuszczał, że potrafi śpiewać), jeszcze inni byli w miejscach, o których ja tylko po cichu marzę. A ja jestem takim sobie przegrywem, nie umiem nawet rozmawiać z ludźmi, w połowie przypadków kończy się to co najmniej przypałem. Czego się nie tknę, to spieprzę. Znów przeglądanie fb skończyło się usunięciem paru ludzi których nie widziałem od lat i już nie zobaczę, oraz dołem. Idę posłuchać sobie Blackfield, to dowala jeszcze bardziej. #przegryw #zalesie
Damasweger - Facebook to dołujące dziadostwo. Przejrzałem sekcję "osoby które możesz ...
  • 6
@Damasweger: Też kiedyś robiłem taką wycieczkę po profilach znajomych. Wszyscy wielkie dynamiczniaki a niektórym różowym udało się już jakiegoś bogatego jelenia przed ołtarz zaciągnąć. Mimo iż wiem, że fb to stek kłamstw i pozerstwo, to i tak mi się przykro zrobiło.