Wpis z mikrobloga

Jakie #studia #informatyka warto wziąć pod uwagę?
70-74% infa R
30-80% polski R (z tym to nigdy nie wiadomo jak ocenią xD,ale zakładam 70-80%)
~70% angielski R
~60% matma P
Obecnie jestem w #torun i na tutejsze #umk dostałbym się na 100% ale myślę o wyrwaniu się do jakiegoś większego miasta.
Podajcie jakieś propozycje, chociaż na jakie uczelnie zwrócić uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#studbaza #matura #programowanie
Z.....e - Jakie #studia #informatyka warto wziąć pod uwagę?
70-74% infa R
30-80% po...

źródło: comment_iOKOrnC0Ye2LTT96Bajh6G2wRwWguHqQ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Dam ci radę. Może Ci się wydawać głupia lub banalna. Wybór uczelni w Polsce nie ma znaczenia. No ... może poza nielicznymi wyjątkam gdzie jest paru (nie jeden) wykładowca z pasją. Wszędzie uczą tego samego a twój sukces w 90% zależy od twojej własnej pracy.
Jak nie jesteś entuzjastą i nie robisz coś sam po zajęciach, to nic z tego nie będzie.
Tak że ja bym się nie przejmował że gdzieś tam
  • Odpowiedz
@ayanami: ważne jest dla mnie to czy się dostanę, jeśli uczelnia jako przedmiot główny pozwala wybrać między matmą a informatyką to mam całkiem ok szanse na fajną uczelnię

a matmy jak będzie trzeba to zacznę się uczyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ayanami: lol koleżanka miała z matmy coś koło tego u poszła na rachunkowość na UMK xd ogarnęła tylko w pierwszym semestrze miała #!$%@?
  • Odpowiedz
Z takim wynikiem bez problemu dostaniesz się na UMK, ale jeśli się nie zmieniło, od kiedy tam studiowałem, to odradzam bo bardzo duży nacisk na matematykę jest. Na UKW podobno z matematyki maja mniej wiec może tam? Na lepsza Politechnikę możesz mieć problem się zakwalifikować.
  • Odpowiedz