Wpis z mikrobloga

Lochy to tak na prawdę kłamliwe k---y
Wzrost 180 min? Nawet więcej
Dobrze się ubiera? Duza cześć normictwa chwali moj ubiór i nawet j----e oskarki zazdroszczą niektórych rzeczy
W---------m średnio co 3 tyg 50 zł na barbera bo to niby może pomoc XD
Zagadać tez jako tako potrafię, szału nie ma ale tragedii tym bardziej
No to słucham gdzie są moje imprezy z julkami, domówki, słynne seksy itp które tak lubi „lepsza cześć społeczeństwa” i zapewniają ze wystarczy wyjść z domu i już masz to zagwarantowane?
A no właśnie k---a, mordy sobie nie naprawie bez j-----j operacji
Gowno warte jest wszystko jeśli nie jesteś przystojny
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sawoy: G---o warte jak masz takie podejście a nie. K---a karzeł 168 here, wydaje 10 na "barbera" raz na miesiąc, nie jestem programistą 15k, ubieram sie w dżinsy i podkoszulki, czarne, szare itd. I jakoś k---a miałem to wszystko, może dlatego, że nie siedze i nie marudze non stop.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sawoy wystarczylo isc do zawodowki założyć dres i dostosować sie do poziomu intelektualnego robić dzieciaki na prawo i lewo a nie celowac w zmeczone karierowiczki szukajace kit wie czego
  • Odpowiedz
@Thachi: Rozmawiam, znajduje wspólne tematy, żartuje, i nie liże d--y, nie przymilam sie jak chłopiec z gimnazjum i to tyle. Prosta sprawa, nie udawać kogos kim sie nie jest, tylko podchodzic do rzeczy naturalnie. Dziewczyna ma sie czuc w twoim towarzystwie komfortowo, a nie jakby była pod atakiem ciągle. A, żeby wychodzic na imprezy itp. wystarczy faktycznie tam bywać, chodzić na ogniska, eventy w miejscu zamieszkania, do barów, usiaść zamienić
  • Odpowiedz
@Thachi: No to pozostaje Ci czekać aż znajdziesz kogos z podobnymi pogladami co Ty, prędzej czy później się uda. Bo rzeczy pokroju tanich sztuczek i liczenia na wygląd czy ubiór nie działają.
  • Odpowiedz