Wpis z mikrobloga

@Dominik-95
@PlonacaWagina

Zależy co chcecie wiedzieć.

Największy mankament cors to chyba to że ściąga je na jedną ze stron, spowodowane to jest najczęściej #!$%@? się na krawężnik na pełnej imbie.
Do tego co zimę upalane byly corsy na parkingach. #!$%@? wycieraczki ktore porysowaly nie jedna szybę. Wycieczki terenowe coś w stylu zdjęcia sprzed roku - clio z ruczaju -corsa również nie jest obce.
@Dominik-95
@PlonacaWagina
Do tego ludzie którzy po prostu mają #!$%@? na te auta i nie szanują ich. Myślę że spalone sprzęgło to najmniejszy problem.... Dużo uszkodzeń karoserii, niektóre były klepane.
Często wyskakiwaly kontrolki silnika, niektóre egzemplarze brały w opór oleju.
Często można było się spotkać z grzybem od wilgoci pod wycieraczkami.
Czasem się zastanawialiśmy czy ludzie mylą chlew z autem.
Kiepowanie papierosa między siedzenia, wylewanie keczupu z maca do pojemników na butelki,
@PlonacaWagina
@Dominik-95
szczerze odradzam jeśli to ma być auto dla wlasnego użytku, jedynie co jakby była dobra cena to w celu zarobkowym nic więcej .
A i z tego co pamiętam najlepiej wyposażone Corsy są na numerach KR a boczne najprawdopodobniej są to początkowe 101-108
@Dominik-95: Taki film można podesłać do właściciela samochodu np. @Traficar Jeżeli dadzą radę połączyć imię / nazwisko wrzucającego film lub cokolwiek innego widocznego na filmie z typem, który wtedy faktycznie wypożyczył samochód, to oni powinni go usunąć z listy klientów. Tacy debile tylko szkodzą wszystkim. Firma zamiast kupić coś nowego będzie musiała naprawić stare lub podnieść ceny. Wszyscy tracą przez jednego osła.
@Jamroo: dzięki za informację. Mega to smutne, że ludzie tak obchodzą się z autami.
Tak szczerze to zastanawiałem się nad zakupem takiego i doprowadzenie do jakiegoś normalnego stanu, ale chyba rzeczywiście gra nie warta świeczki. Wymiana sprzęgła to nie problem, a całego zawieszenia to kompletnie nieopłacalne. Jak była zgłaszana jakaś usterka to od razu trafiały do serwisu czy jeździły dopóki silnik odpalał?

@Laszl0: wiem, niestetety zawaliłem, bo nie zapisałem tego
@Dominik-95 zależy, jeśli klient nie zgłosił świecącej kontrolki, to auto mogło jeździć trochę na tej kontrolce ¯_(ツ)_/¯ a jak bylo zgloszenie, to zazwyczaj bralo się na rundkę takie auto i jak nie zgasła kontrolka to zawozilo się do serwisu.