Wpis z mikrobloga

@pundelek: proszę mnie nie szantażować, zawsze będę wyśmiewał takie praktyki jak głosowanie za pieniądze.

Może mam ich poklepać po plecach żeby im nie było przykro? Żeby przypadkiem nie poczuli się głupio? Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@algorytm7007: Propaganda na poziomie seriali Paradokumentalnych. Czyli ma pokazywać głupote aby dowartosciować osobę która to ogląda. W opozycji mamy ten sam trend aktualnie. Zabierz babci dowód, mocherowa armia, tylko prostak bez szkoły głosuje na pis, patola 500+ itp. Zobacz jacy oni są głupi ... ty nie jesteś zagłosuj na opozycje... Niestety jest to smutne, że ludzie łapią się na to zamiast pokazać, że czas Zmiane! A wyniki wyborów wskazują jedno
  • Odpowiedz
  • 0
@IntrovertedDoge: obrzydliwy obrazek i wcale nie jestem wyborcą pisu. tą pogardą i odczłowieczaniem ludzi ze wsi, biednych i mniej wykształconych robicie pisowi tylko i wyłącznie przysługę.


@pundelek Jak po obrazku wywnioskowalas jej wykształcenie to gdzie mieszka itp? 500+ biorą nie tylko ludzie ze wsi przecież.
  • Odpowiedz
@pundelek: głosowanie na PiS ma być obciachem- do tych ludzi nie przemówi ekonomia ani żadne racjonalne argumenty. Ale boja się śmieszności. Wiec niech będą śmieszni.

PiS 5 lat temu nie wygrał za pomocą 500+ a sprawił ze głosowanie na po stało się obciachem. Ci ludzie nawet nie zagłosowali na PiS zamiast na po. W wielu przypadkach zwyczajnie nie zagłosowali w ogole.

To nie jest nabijanie się z ludzi biednych tylko
  • Odpowiedz
@pundelek obrzydliwy czy nie, ale tak właśnie działa demokracja. W kontekście niedawnych wyborów do PE i nadchodzących parlamentarnych, krótko przed którymi dziwnym trafem akurat planowane jest wypłacenie 500 plus z wyrównaniem jest niestety wyjątkowo trafny. Politycy stosują wszelkiego rodzaju transfery socjalne jako środek do wytresowania sobie społeczeństwa a danie ludziom pieniędzy do ręki bez konkretnych kryteriów i określonego ich przeznaczenia okazuje się wyjątkowo skuteczne.
  • Odpowiedz