Wpis z mikrobloga

@Strzelec_Kurpiowski: dlaczego on nie ogłosi że chce zniesienia 500+ a w zamian zniesienia podatku dochodowego od emerytury, podwyżek dla nauczycieli i pracowników służby zdrowia np zamiast 500+ płatnych urlopów wychowawczych? To chyba nie kłóciłoby się z jego poglądami a spokojnie dałoby przejście progu wyborczego. Ci którzy popierają 500+ i tak zagłosują na PiS ale pewnie wielu wybrałoby tego kto da jakieś sensowne alternatywy.
@Opipramoli_dihydrochloridum: myślę że ma na ten temat dość podobne poglądy jak ja. Socjal powinien wyglądać moim zdaniem tak że państwo pomaga kiedy jest potrzebne a nie daje jałmużne i nie całkiem za darmo. Dla mnie takim rozwiązaniem byłoby wprowadzenie urlopów wychowawczych na np 60% zarobkow zamiast 500+. Mam 27 lat i ciężko zdecydować się na dziecko wiedząc że z dwójką dzieci będę musiał te 3-4 lata utrzymywać rodzinę tylko ze swojej
@Lipka91: tu też dobrze byłoby wspomnieć że jeśli Ci z "wyzszym" woła KE a Ci z zawodowym PiS to powinien celować w tych ze "średnim" W ludzi którzy sami na wszystko zapracują a od czasu do czasu przydałaby się pomoc żeby nie musieli się zajeżdżać praca. Nie mówię tu tylko o wyksztalceniu a raczej o pewnym poziomie życia i podejściu do niego. A z drugiej strony wycelowanie w taki elektorat stawiałoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strzelec_Kurpiowski: Z wyższym wykształceniem może i chcieliby zagłosować na Gwiazdowskiego, ale mało kto miał taką możliwość, mało kto też usłyszał o jego programie. Jego kampania była taka ospała, że w pewnym momencie zastanawiałem się, czy on jeszcze ją prowadzi...

@utopjec: kto chciał, to usłyszał. Sorry, ale jeżeli chcesz świadomie zagłosować to przed wyborami to powinieneś zapoznać się za kandydatami i ich programami.