Wpis z mikrobloga

Halo Mircy spod tagów #programowanie #frontend #webdev a w szczególności Ci stacjonujący w #wroclaw . Jest taka sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º). Moja żona stara się przebranżowić na #frontend owca - portfolio jest, CV gotowe także #junioralert ;) . Pytanie - gdzie słać, a gdzie niekoniecznie? Może ktoś z Was kojarzy firmy poszukujące juniora? Czy któraś z firm na rynku cieszy się niekoniecznie pozytywna opinią i tam po prostu słać nie warto?
fenks from the mountain
  • 8
@kenny_kabanie: hahaha, nie taka stara ;)
@WarmWeather: Widzę że #pokafolio jest uniwersalną zagrywką niezależnie od branży ;).
A już tak bardziej serio - żona ma skille typowo juniorskie, samego folio wolałbym nie wrzucać bezpośrednio na portal że śmiesznymi obrazkami gdyż wiem do czego ew mogłoby to doprowadzić. Natomiast nie mam problemu by podesłać w/w na priv.
Chodziło mi tylko o wskazanie firm które mogą poszukiwać juniorów, tych które cieszą się
monterails i spoc chyba maja stala rekrutacje ale tam musi miec dosyc doglebne zrozumienie js i metodyk typu bemy i technologii - wepacki, gulpy, frameworki itd + lekka reka jakis 100 wspolzawodnikow ( ͡° ͜ʖ ͡°)