Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Jakiś czas temu wygralem w rozdajo książkę @malcolmXD ze zbiorem past. Wiadomo, niektórzy wygrywają 193 bańki w Eurojackpot, a mi się udało w życiu wygrać 4pak Harnasia spod kapsli i książkę z pastami xD

Różowa jak się dowiedziała o temacie to stwierdziła, że zajebiscie się złożyło, bo ona zawsze chętnie ogarnie jakies nowe pomysły na makaron.

Przechodząc do rzeczy, jako absolwent polonistyki (...) nienawidzę polskiej literatury, ale hej, to w końcu zbiór past. Przeczytałem i nawet nie wiem, kiedy zlecialy te wszystkie strony. Czuć klimat Malcolma, wiele razy na ryju pojawiło się xD

Czy w dobie internetu warto mieć książkę z pastami? Moim zdaniem tak, to takie uhonorowanie zacnego autora i prywatne trofeum, jak kolekcja piosenek Sabriny na winylu, czaicie?

Tytul kosztuje około 30 zeta. To 3 paczki kondomow, ale umówmy się, książkę przynajmniej uzyjecie xD

Więc jeżeli szanujecie twórczość gościa, który dał światu "Fanatyka...", nie zalujcie tych 3 dych.

#ksiazki #xd #pasta #literatura xd
dzarafasaraja - Jakiś czas temu wygralem w rozdajo książkę @malcolmXD ze zbiorem past...

źródło: comment_FIQZXNT1qbFCF20wGYKyiWDZC4opESzL.jpg

Pobierz
  • 9
@dzarafasaraja: Dzięki za dobre słowo ziomeczku :3
@Jechanka: @klokupk: Zdecydowanie najlepiej zamawiać z odbiorem, bo w 3/4 Empików już zeszła z półek i muszą dosyłać z magazynu, więc jak pójdziesz na przypał do sklepu to jest duża szansa, że nie dostaniesz. A jak zamówisz wcześniej przez neta, to na pewno będzie.