Wpis z mikrobloga

@Bukaa_: a jaki to wyciek? używasz klimatyzacji? bo może to głupie ale zrobiło się ciepło i często taki "wyciek" to odprowadzanie skroplin z układu klimatyzacji :)

i tak po za konkursem - co zrobisz z tą informacją? sama z wyciekiem sobie nie poradzisz więc może po prostu oddaj samochód komuś kto Ci to będzie robił :)

a jak już koniecznie musisz wiedzieć skąd to podjedź na stacje diagnostyczną za 20 złotych
  • Odpowiedz
@mnemonk:
Mateusz Stefaniak
1 opinia

★★★★★ miesiąc temu
Teren warsztatu wraz z najazdem został ogrodzony, na tablicy widnieje informacja że rozpoczyna się w tym miejscu budowa parkingu.
  • Odpowiedz
@crejzus: nie sprawdziłam czy to bardziej olejowe czy wodne, bo się spieszyłam, ale nawet jeśli sama nic nie zrobię to zajrzę skąd i co. Nikogo to nie boli, wręcz przeciwnie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bukaa_: Jak wyżej, najlepiej na stację diagnostyczną (tylko z góry powiedz że Ty nie na przegląd ;)), też zazwyczaj 2 dyszki płacę, np jak z kimś jadę po auto to zawsze się staram na stację podjechać. Raz, że wejdziesz i zobaczysz, dwa, że gość Ci może pomóc to zlokalizować. Szkoda czasu żeby jeździć i szukać najazdów, niestety takie miejsca się usuwa bo nikomu się nie opłaca tego trzymać ( ͡°
  • Odpowiedz
@MeyerWolfsheim: @crejzus: to chyba rzeczywiście klima. Byłam na stacji w zeszłym tygodniu, ale tylko zawieszenie sprawdzić. Pan powiedział, że lekko wilgotny silnik i skrzynia, stąd dzisiaj niebardzo jak dostałam info, że zostawiłam kałuże na parkingu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bukaa_: Może Ci się gdzieś poci lekko i tyle. Jak auto ma już swój wiek to normalne. Plamy z klimy i oleju różnią się od siebie, z klimy będzie to woda, a olej czarna, ciemna tłusta... Obserwuj poziom oleju. I tyle.
  • Odpowiedz
@Bukaa_: jedziesz do jakiegoś skp i za friko albo za piątak wpuszczą Cie na chwilę na kanał.
Ogólnie panowie jak widzą, że coś jest nie tak i przyjeżdżasz z własnej woli a nie bez dowodu to raczej puszczają za free.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MeyerWolfsheim nooo wiem, włączyłam klime, dałam jej chwilę pochodzić i zaczęła sikac ładnie. Plam innych nie było, odjechałam, sprawdziłam - woda, ale i tak chętnie podjadę zajrzeć pod kuper. Z czystej ciekawości. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bukaa_: To normalne w silnikach diesla ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... z mojego też pokapuje olej z tym, że ja mam Panzerkampfwagen A4... ale to długa historia, jednak jak u Ciebie jest ok to... tylko jeździć i się cieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz