Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@fozolif: słyszałem coś o tym, że działacze PSL nie byli zadowoleni z wstąpienia do KE. Mają rozmawiać z K15 i PFP w celu utworzenia nowej opcji konserwatywnej światopoglądowo i liberalnej gospodarczo.
  • Odpowiedz
@cyanoone: fajnie by było.
@pawel-wilk: co do subwencji to byłem za likwidacją, choć patrząc na sprawe z finansowaniem przez zagraniczne fundacje kampanii Biedronia to teraz trudno powiedzieć. Ale póki są subwencje to trzeba brać (troche to zabrzmiało januszowo xd)
  • Odpowiedz
@cyanoone: Zyskali 3 albo nawet 4 mandaty do PE, co daje masę ciekawych stanowisk, więc decyzja Kosiniaka się obroniła. Poza tym na co komu Gwiazdowski? Sojusz Kukiz-PSL pewnie byłby prawdopodobny, gdyby KE miało słabszy wynik.
  • Odpowiedz
@fozolif: W piątek zastanawiałem się czy może by nie zagłosować na Kukiz'15 . Przejrzałem te 10 osób z okręgu pomorskiego i... nikt nie wzbudził mojego zaufania. Sylwetki niektórych osób są tak żenujące, że całą sobotę to rozchadzałem. Jeśli w całym województwie nie są w stanie znaleźć 10 ciekawych osób to ja się boje myśleć kogo wystawią na jesień do wyborów. Kukiz'15 się skończył.
  • Odpowiedz
@public_html: Kukiz'15 się skończył, mam nadzieję, że teraz powstanie Kukiz'19 i zamiast mieszanki wybuchowej (czyli narodowcy, Morawiecki senior, Wilki i inne) wprowadziłby ludzi od Gwiazdowskiego. Mam taką nadzieję, a czasu niewiele zostało.
  • Odpowiedz