Wpis z mikrobloga

Obserwuję Wykopki od początku. Widzę, że panują tu różne trendy. Jednych cały czas się hejtuje, drugich jest modnie promować. Bawi mnie, że prawie wszyscy słodzą Maćkowi - bo jest na Wykopie. Podejrzewam, że którykolwiek uczestnik by się tu pojawił to byłoby włażenie w tyłek.

Ja uważam, że program powinny opuszczać osoby nijakie, wnoszące w danym tygodniu najmniej emocji.

I właściwie mimo, że wydaje się spoko babką- to dla mnie Iza robi się właśnie nijaka. Jest ciągle przesadnie miła, mówi wszystkim to, co chcą usłyszeć. Moim zdaniem nie wnosi dużo do programu.

Mam tez wrażenie, że to Weganka była główną (nie mówię, że jedyną) przyczyną sposobu w jaki grupa odbierała Łukasza. Przez jej toksyczne towarzystwo izolował się od reszty, skupiał się na dramach, tylko leżał i słuchał jej klepania. Moim zdaniem właśnie jak on jest w programie to coś się dzieje, nawet jest się z kogo pośmiać- jedni pozytywnie inni negatywnie. Ale przynajmniej się nie zasypia.

Kolejna sprawa Oleg. On tak cicho mówi, że większość jego wypowiedzi nie słychać, powinni podkręcić nagłośnienie... co można powiedzieć o uczestniku, który nie wiadomo co mówi...

I wreszcie uważam, że TVN specjalnie wspomniał o Wykopie, bo ma tu swoich ludzi, którzy sieją zamieszanie.

#bigbrother
  • 16
@lolala30: Ja! Naturlich! Jesteśmy pod rozkazami Maćka on nam napisał na wypoku że ma wygrać Radek więc spełnimy jego rozkazy!
Tak serio to hejtuje się każdego kto na to zasłużył swoim zachowaniem.
Każdemu kto założył by tu konto byśmy lizali dupę? No to chciałbym żebyś zobaczyła co by było gdyby betoniara tu wbiła :) ps. Usuń konto
@lolala30: Wykop to ludzie którzy tracą hajs na strema, przeżywają swoich ulubieńców bo nie mają nic ciekawszego XD Dzbany nawet SMS wysyłają i się mobilizuja XD Śmieją się z matek ale gdy tu się napisze negatywnie jak im się nie podoba to hejtu ja jak matki. Ale chociaż mnie śmieszą w wolnej chwili tak mocno jak matki na fejsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poziom niektórych wypowiedzi świadczy o trudności ukończenia gimnazjum i totalnym braku kultury.
Chyba nie pamiętacie, że jak Maciek zaczął komentować na Wykpie, to nagle wszyscy zaczęli go oznaczać w jakiś bezsensownych komentarzach, byleby zwrócił na nie uwagę. O tym mówię.
@lolala30: oho, widze, ze odezwała sie sluzba obrony Ukania przez madki :D Lukasz jest po prostu #!$%@?, wiec po co go oglądać, jak można go wykopać w programu? Dodatkowo tam sie potrafi dziac tak samo dużo niezaleznie od tego, czy on tam jest, czy tez nie. Co do Izy to jakos nie widzialam, by ktos z wykopkow mowil, ze jest zajebista, no chyba, ze chodzi o cycki
@Aaaba: trzeba być zamkniętym umysłowo, żeby każdego kto nie wyzywa Łukasza wkładać do worka z madkami. poczytaj sobie wykopy po ostatnim odejściu Łukasza. Najpierw euforia a potem zaczęło się pierdzielenie, że ale nudy bez jego dram.
@lolala30 trzeba byc zamknietym umyslowo, zeby wszystkich wykopkow wkladac do jednego worka. Gdyby wszyscy za nim i jego dramami tesknili to dzisiaj nie wyginalby do Drawska. On irytuje i tego nie zmieni kolejny post na wykopie. Wiec proba uratowania Lukasza ci sie nie udala, mozesz usunąć konto
@lolala30: to pierdzielenie to dwie, góra trzy osoby więc skończ w końcu manipulować myśląc, że coś ugrasz przeciwko Izie albo Olehowi. W przeciwieństwie do was mamy swój rozum i nie zmieniamy poglądów na temat danej osoby w zależności jak wiatr zawieje czy ile zielonek zacznie nam wrzucać. Możesz już wracać na media2 albo fejsa skąd przybyłaś dla ratowania Łukaszka
@Nanaxfly: a wciąż tu siedzisz płacząc jak wykopki marnują czas... tylko
jaka próba ratowania Łukasza...

Ludzie, to tylko program telewizyjny, jest mi obojętne kto wygra i kto odejdzie. I tym bardziej nie skłoni mnie to do wyzywania drugiej osoby, której nie znam na forum. Raczej z dużym politowaniem patrzę na tych, którzy wylewają swój jad w każdym poście jaki się tu pojawia. Można się śmiać, można się z kimś nie zgadzać.
Ale wyzwiska i teksty typu #!$%@?, usuń konto...
dorośnijcie ludzie, kozaczenie zza