Wpis z mikrobloga

Ehh... mam już powoli tego dość. Kibicowanie Scuderii zahacza powoli o masochizm. Po prostu to w jaki sposób żałosny sposób Ferrari przegrywa to to jest naprawdę kompromitacja i jest to smutne. Jestem kibicem Ferrari od 13 lat i jako Tifosi ciężko mi na to patrzeć. Jak za gówniaka oglądałem F1 i widziałem te zwycięstwa Schumachera,Kimiego i Massy to było czuć że to jest wspaniały team. Było czuć pasję,dumę,zaangażowanie i radość kiedy były te zwycięstwa (lata 2006-2008) i grano na podium przepiękne „Fratelli d’Italia”. Teraz tego nie ma. Obecne Ferrari (lata 2013-teraz) to jest dramat k*a,jakaś parodia, nieśmieszna imitacja legendarnego zespołu z Maranello. Chodź było już czuć powoli sp***nie (Pit-Stop Massy w Sinagapurze 2008,bolid z 2009,Alonso w Bubu Zubi 2010 i team orders) to obecnie jest to dramat. Strategia tego zespołu i notoryczne faworyzowanie Spinnmastera doprowadza mnie do szału. Wygląda to tak jakby Ferrari samo sobie podcinało nogi w walce o tytuł. Powiem więcej: Gdyby Ferrari było by jak Mercedes to mieli by w tych ostatnich latach 4 tytuły (2008,2010,2012,2018). W 2008 był pech i jeszcze raz pech( Węgry,Singapur i Brazylia) i najbardziej mi szkoda tego sezonu i Massy (wraz z Alonso to są moi ulubieni kierowcy) bo naprawdę zasłużył na to. W reszcie sezonów to tylko połączenie głupoty,Grande Strategii i pecha. A dzisiejsza sytuacja z kwalifikacji to było już przegięcie,dobicie,kopanie już leżącego. Dlatego jako Tifosi zdecydowałem się napisać moje przemyślenia. To ,że po 13 latach kibicowania Ferrari nie dostałem depresji i załamania psychicznego to to jest po prostu cud. Mam nadzieję że się to zmieni. Nie oczekuję ,że Ferrari zacznie wygrywać 5 tytułów mistrzowskich z rzędu ale chociaż raz na te 12 lat mogą się postarać i zdobyć ten chociaż jeden tytuł. Inaczej jedyną nadzieją będzie wycofanie się Mercedesa z F1.
Mam nadzieję ,że ktoś pójdzie w końcu do rozum do głowy i zatrudni porządnych strategów bo inaczej to nie ma sensu. Nic tylko jeszcze dotrwać do 2021(,)
Ehh... a szkoda k
*a gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Forza Ferrari
#f1 #gorzkiezale #forzaferrari #formula1 #wykopowewyznania #italiasedesta #przemyslenia
milosz1204 - Ehh... mam już powoli tego dość. Kibicowanie Scuderii zahacza powoli o m...

źródło: comment_X2nULsQ0ey9sBSESQwGq3o4vAY3eMAIl.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz