Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Telewizja Młodzież: Jest pan w telewizji młodzież. Od ilu sezonów, pan jeździ w Williamsie?
Kubica: Ja dopiero zacząłem jeździć, ja byłem kierowcą testowym, a to sobie dorabiam do kariery, bo cienka kariera.
TM: W formule to pewnie bardzo ostrożnie trzeba...
K: No jak saper, raz się myli, nie? A jak się pomylisz to podwozie zostaje po bolidzie i nic więcej.
TM: Tu przepraszamy, musi pan zejść.
K do SM: Do #!$%@?ów sto, jadą, #!$%@?, tu powinni zblokować, #!$%@?, wielki zespół, #!$%@?, najpierw za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z Orlenu, #!$%@? #!$%@?. I tak powiem, hehe, że połowę załogi Williamsa bym zwolnił w piździec, połowę zarządu, i tu Claire #!$%@?ł, oni sobie tylko, #!$%@?...
Co?
Russell: Hi Robert
K do R: Dobra, tera #!$%@?, #!$%@? mi jak wywiad udzielam, hehe.
K do TM: No i co dalej powiem, #!$%@?.
TM: Bardzo szczery pan jest
K: Jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? 18 miejsce za 8 lat powrotu, oszukali mnie, banda złodziei brytyjskich, decydentów, #!$%@?. Takich jak tu chodzą, nie?
TM: A to, a jakie czasy pan wykręca w tym zespole?
K: No w tym Williamsie co mi daje? No 1:15 w Monako, to jest też śmiech na sali, a to #!$%@?, bolid nadsterowny, #!$%@?, obraca mnie, no i #!$%@?, Dobra!

#kubica #f1 #formula1 #heheszki #powrutcontent #cyganie
dupa-z-tylu - Telewizja Młodzież: Jest pan w telewizji młodzież. Od ilu sezonów, pan ...

źródło: comment_zQLNndwWmIIxZa3Wz2eKthRnY9JEkUbK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz