Wpis z mikrobloga

Po co oglądać odcinki z A-O na shindenie


@Arku3: Bo jest wysoko pozycjonowany w google i wszystkie linki w jednym miejscu, wybierasz z CDA, a potem już często cały sezon można obejrzeć bez zaglądania na shinden
  • Odpowiedz
@piegu92: Przedstawiłem swoją opinię. Ostatnio odświeżyłem sobie sezon 1. i tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu. Drugi sezon nie jest zły, ale na pewno jest gorszy.
  • Odpowiedz
@mat759: W pierwszym brakowalo mi czegos co zacheca do ogladania kolejnego odcinka, jakiejs spojnoci, fabuly, to dopiero w ostatnich 3 odcinkach sie pojawilo. W sezonie drugim fabula jest z odcinka na odcinek ciagnieta, sa powiazania, ciekawi mnie strasznie Garo, tylko mega meeeega irytuje mnie ze trza ogladac po napisach koncowych w tym drugim, bo czesc rzeczy umyka...
  • Odpowiedz
@piegu92: Nie da się nie zgodzić z Tobą. Nie wątpliwie sezon drugi pod tym względem wypadł lepiej. Jednak w takim podejściu akcja toczy się wolniej co mi nie specjalnie pasuje.
  • Odpowiedz
@mat759: Tez mi sie wydaje ze nie za bardzo maja pomysl na przeciwnika dla Saitamy...
Ok, gosc jest OP i co dalej? To wymyslimy potwory i lige bohaterow i damy glownemu bohaterowi ucznia, pomysl niby spoko, ale skupiaja sie za bardzo na innych bohaterach bo gdyby Saitama mial ciezka potyczke to juz nie bylby to ONE PUCH MAN... Mniej wiecej tak to widze...
  • Odpowiedz