Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@slepauliczka: miałem wczoraj taką sytuację. Niedawno wprowadził mi się współlokator, i co dzień coraz więcej plam na podłodze, okruchów wszędzie itp, ogólnie nic nie sprzątał za sobą. Wczoraj miałem wyjazd daleki, wstałem nad ranem, to widok łazienki obrzydził mnie totalnie. Jakieś syfy w umywalce, podłoga mokra nie wiadomo z czego, mokre kawałki papieru na podłodze, a wisienką na torcie był nie spłukany kibel... Zostawiłem w łazience kartkę, napisałem że tak
  • Odpowiedz
  • 0
@kot-pan no straszne jak widujesz takie coś któryś raz, a to deska u-----a krwią, a to podłoga. Czasami leży opakowanie od podpaski i tego po sobie nie podniesie. Wodę jak umyje podłogę też ciężko wylać. Wyobraź sobie, ze nie jestem tu czyjąś sprzątaczka
  • Odpowiedz
@slepauliczka: jesli to jednorazowa sytuacja to bym olala... moze naprawde zle sie czula z powodu okresu i po prostu nie ogarnela? Niby piszesz, ze juz miala wpadki. W takiej sytuacji rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Nie wiem w sumie czemu zrobilas temu fote xd Ja bym spuscila wode i przez mysl by mi nie przeszlo robic fote wydalin znajomych lol
  • Odpowiedz
  • 0
@Rea_Achillea ale z kim ta rozmowa? Współlokatorek jest kilka, żadna się nie przyzna, zwracam uwagę i nic nie dziala.

Zdjęcia nie robiłam ja i bym nie zrobiła tylko olała temat, bo szkoda mi już nerwów. Dzięki za jakże pouczajace teksty o tym, że zdjęć takich rzeczy się nie robi, a s--s tylko po ciemku pod kolderka XD
  • Odpowiedz
@slepauliczka: to wydrukuj fotke, powies w mieszkaniu i dopisz, ze sobie nie zyczysz takich widokow.
Naprawde nie widzisz roznicy w robieniu takich fot, a uprawianiem seksu? W ogole co ty porownujesz xd Chyba atencja sie nie zgadza, czarnolisto.
  • Odpowiedz
@slepauliczka jak sprzątasz po nich to ich przyzwyczajasz jednak, że jesteś czyjąś darmową sprzątaczką. Wy dziewczyny po prostu lubicie sprzątać, macie to w genach.

Mieszkałem z różnymi typami i nigdy nie było problemów. Wprowadzi się jakaś facetka i od razu robi imby o sprzątanie.
  • Odpowiedz