Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: No tak średnio xD Niemniej jednak lepsze ciasto z gównem niż szambiarka. Wolę sto razy Biedronia czy Konfederację od Pisu i tej Koalicji Europejskiej bo to chociaż jakaś świeża krew. Nie sprawdzi się to won, na drugi raz nie zaglosuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzep: byłem jestem i będę przeciwny brataniu się Korwina z Braunem, narodowcami i antyszczepionkowcami no ale cóż zrobisz jak rynek to wymógł na Krulu. Koalicja Europejska też łączy LGBT z chłopskim PSL że o łączeniu dwóch najgorszych cech każdego ustroju w PiS nie wspomnę.

Na obecną chwilę wybór się bardzo zawęził i trzeba iść na szeroko idące kompromisy. Co musi czuć antykomunistyczny opozycjonista z PO startujący z tej samej listy z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rzep: Zrozum że dla mnie Konfederacja nie jest idealnym tworem ale spośród obecnych komitetów tylko tam częściowo reprezentowane są moje poglądy gospodarcze. Wcale nie jestem zadowolony że jest tam Braun, narodowcy i antyszczepionkowcy i wolałbym żeby Korwin startował solo jak w poprzednich wyborach. No ale nie ma żadnej innej wolnorynkowej alternatywy - wszędzie tylko socjalizm mniej lub bardziej rozwinięty.
No ale nie ma żadnej innej wolnorynkowej alternatywy - wszędzie tylko socjalizm mniej lub bardziej rozwinięty.


@MarianoaItaliano: No ale Konfederacja to też nie są wolnorynkowcy, a to co tam z wolnego rynku pozostało jest skażone gównem nacjonalizmu, kolektywizmu i ogólnie pojętych szurów.

Mam Cię za osobę inteligentną, dlatego dziwi mnie twoje popieranie Konfederacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rzep: Powiem ci tak. Nie chcem ale muszem. Konfederacja wyszła mi drogą eliminacji. PiS odrzucam z wiadomych względów, KE to nie moja bajka z racji tego że już byli i się nie sprawdzili. Biedroń i tak i tak przejdzie a to zawsze nowa krew więc zostaje mi Kukiz albo Konfederacja. Kukizowcy to krypto PiS co wielokrotnie pokazali a w Konfederacji mam Jakubiaka, Korwina i Liroya którzy wielokrotnie głosowali zgodnie z moimi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wynoszony: Przy całym szacunku do lidera to twór na miarę owada o stu nogach w wyborach 2015. Niepotrzebnie uszczknął te 0.28 procenta które brakło muszkom. Tu w sejmowych może być tak samo jeżeli muszki wystartują osobno do kościoła szkoły strzelnicy i pan zus też osobno
@MarianoaItaliano: Czyli nie przeszkadzałoby Ci, gdyby Korwin obniżył podatek, a z drugiej strony Braun zwiększał wpływy KK w Polsce? Albo Godek będzie ścigać kobiety, które dokonały aborcji? Dzisiaj Konfederacja płacze, że TVP ich pomija i propaganda, ale założę się, że jakby sami przejęli władzę, to zrobiliby to samo co PiS. Więc mimo i mojej sympatii do Korwina, w niedzielę mojego głosu nie dostanie.