Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja rok temu i jeszcze wczesniej gdy nie mialem dziewczyny:
- 81 kg wagi na 171 cm, 12% tluszczu, silownia 4x w tygodniu, ciezkie treningi, dzik mocno
- duzo czasu na siebie, zycie na spokojnie
- z moich 3000 na reke potrafilem odlozyc kilka stow, czasami nawet tysiaka miesiecznie do oszczednosci
- duzo czasu zeby spotkac sie z ziomkami, pograc razem w fifke, zajarac blanta, czasami piwko wypic

Ja teraz po rocznym zwiazku:
- 96 kg wagi na 171 cm, chyba z 20-25% tluszczu, nie mam czasu na silownie a nawet jak czasami znajde czas to nie da sie trzymac michy, bo jej rodzice daja mi na sile duzo jedzenia (jak odmawiam to sie obrazaja), ona tez chce ciagle jesc do serialu jakies czipsy i orzeszki, aktywnosc fizyczna mocno spadla
- malo czasu na siebie, bo loszka dynamiczna i zamiast se odpoczac do pracy to zaraz po robocie jestem juz ustawiony i ciagle tu jakies plany
- wiecznie zmeczony
- z moich 3200 na reke juz prawie nic nie oszczedzam MIMO ZE NIGDY NIE PLACE ZA LOSZKE (zakupy/wyjazdy/restauracje/wyjscia dzielimy na pol), czasami wydaje tak duzo ze musze sie ratowac oszczednosciami, zazwyczaj wychodze na zero
- malo czasu na ziomkow

Nie wiem czy te #zwiazki to jakis byl troll czy nie... mam 21 lat i to jest moj pierwszy zwiazek w zyciu, kocham moja dziewczyne i jest mi z nia dobrze ale czasami mam jej dosc ale nie w takim znaczeniu ze ona mi przeszkadza, tylko chyba 20 lat spedzone w piwnicy sprawilo ze moja natura nie jest takie dynamiczne zycie, chcialbym sie z nia od czasu do czasu spotkac ale nie codziennie, do tego mam dosc jedzenia non stop fast foodow. Zreszta ona lubi duzo gotowac niezdrowego jedzenia - sama przytyla ostro przez ten rok, jak ja poznalem byla szczupla a teraz spasla sie gorzej niz ja.

W ogole to mam ochote zerwac tylko po to zeby miec wiecej czasu do siedzenia w piwnicy, chodzenia na silownie i po kilku miesiacach pisainu na mirko wyznaniach jaki to jestem nieszczesliwy i jak samotnosc i #tfwnogf boli xD

Ogolnie myslalem ze loszka zmieni moje zycie ze mi minie #depresja i bede bardziej szczesliwy ale to #!$%@? prawda, co najwyzej jestem bardziej wypalony z zycia. A seks to nie jest taka wcale fajna sprawa: to taka rada dla #przegryw i spermiarzy, bo to nie jest nie wiadomo co...

#niepopularnaopinia #wyznanie #oswiadczenie #rozowepaski #zwiazki #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 4