Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuju84: odpowiadam na konkretnie postawione pytanie. Wzięłam pod uwagę, że mówi na nią mamo, ale dalej uważam, że prezent dla teściowej z okazji Dnia Matki to przesada. Analogicznie ona powinba dawać mu prezent z okazji Dnia Dziecka ¯_(ツ)

Jeśli ma z nią mega dobre stosunki, to nawet kwiatek będzie miłym gestem. Ale nie popadajmy w przesadę z kupowaniem prezentów... Bo z jakiej racji? Dzień Matki to celebracja rodzicielstwa.

PS
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuju84: wiem, że ma. Ale tak, czepiasz się :) bo analogicznie można dać tu scenariusze, że biologicznej nie uznaje za prawdziwą matkę, również macocha dla pasierba może być lub nie być "prawdziwą matką" itd. itp. Dlatego uważam, że mianem matki określa się osobę, która dla nas tą matką jest, tak w serduszku.
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: ogólnie uważam że dawanie kwiatków bez okazji jest super, a jak jest jeszcze ku temu jakaś okazja to jeszcze lepiej :D
pomińmy już temat koniunkcji :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuju84: tak, dawanie kwiatków jest super i nie trzeba tu okazji, zwłaszcza Dnia Matki dla teściowej ( )

wszystko zależy od relacji, bo nie wiem czemu, ale post @Hababubu jakoś tak odczytałam, że on nie czuje wewnętrznej potrzeby dawać, stąd pytanie. HABABUBU chcesz dać czy nie? :)
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: Ja tam myślałem nad daniem kwiatka ( tego akurat mam nadmiar xD), ale mi znajomy w pracy zaczął gadać że jakiś dziwny jestem i stwierdziłem że nie wiem w sumie czy to normalne czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw. na dzień dziecka obydwoje z różową od niej dostajemy jakieś pierdoły (tzn. jakąś małą rzecz) :)
  • Odpowiedz