Wpis z mikrobloga

@Falquan: laser albo na prasie - poszukaj może są nawet gotowe arkusze - tylko do docięcia, szukaj pod hasłem: blacha perforowana,
A jeśli koniecznie chcesz rządane wymiary to i tak bym uderzył do firm które się tym zajmują zawodowo, np. w okolicach Kielc chyba jest Perfopol
@Qrka: Wołaj OPa a nie mnie. Kilkanaście sztuk ja ma swój wymagany wzór to w życiu na prasie się nie będzie opłacać. Jak się można dopasować do istniejących to tylko prasa.
@Ceniusz: laser albo na prasie - poszukaj może są nawet gotowe arkusze - tylko do docięcia, szukaj pod hasłem: blacha perforowana, A jeśli koniecznie chcesz rządane wymiary to i tak bym uderzył do firm które się tym zajmują zawodowo, np. w okolicach Kielc chyba jest Perfopol

@Falquan: czasem może się to opłacać, bo te prasy mają matryce które nie mają ustalonej szerokości, biorą tylko arkusz blachy, i na nim robią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dnasstorm: tzn co dokladnie? Sa specjalne narzędzia do obrabiania i pracy z takimi plytkami, np specjalne przyssawki, wozki do przewozenia, wibratory itp:)