Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaję, że Robert przegrał do tej pory we wszystkich sesjach treningowych, kwalifikacjach i wyscigach z Russellem?
#f1 #kubica
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@crespo stracil tam moze 0.5 sekundy - gdyby nie to to i tak byla kosmiczna strata. W wyscigu byl srednio 0.5 sekundy wolniejszy od Georga. Serio, tu juz szkoda czasu na dywagacje kto jest szybszy
  • Odpowiedz
  • 1
@crespo skad wziales 0.1s? XD pokaz wyniki wszystkich q1 w sezonie nie wiem czy przynajmniej raz byl za Georgiem nie dalej niz 0.4s
  • Odpowiedz
@Moke: Po pierwsze sam napisalem, ze Russell jest szybszy, po prostu wrzucanie wynik kwalifikacji z Hiszpanii i twierdzenie ze Kubica traci ponad sekunde to jest idiotyzm. Po co mam ci pokazywac wyniki, sam sobie poszukaj, a to ze ich nie znasz sugeruje ze jestes kolejnym populistycznym januszem. Zobacz sobie wyniki kwalifikacji do Bahrainu i Chin gdzie roznica jest nawet mniejsza niz 0,1. Czyli wtedy Kubica byl na poziomie Russella a
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że on nie popełnił tylu błędów w całej swojej karierze w bolidach jednomiejscowych co w tym sezonie. To jest dość smutne.


@watchtek:
Oglądałeś choć jedno porównanie onboardów Roberta i Russella?
Bolid Roberta się nie prowadzi dobrze, delikatnie sprawę ujmując.
  • Odpowiedz