Wpis z mikrobloga

Człowiek #!$%@? najnowocześniejsze rozwiązanie na świecie, mam pomysł na rozwiązanie którego nikt nie zrobił...idzie #!$%@? po wsparcie "duchowe" do ojca...a ten: To zrób to..

Ja #!$%@?, oczekiwałem czegoś po zajebistej prezentacji i ocenie finansowej w stylu: Niezły pomysł, na pewno się uda. Jak będzie potrzebne wsparcie to jestem...

Hoy...ogólnie od kilku miesięcy czuję się tak opuszczony że brak słów. Jest żona, ojciec, teść... ale ni #!$%@? od nikogo nie usłyszałem ani razu że się uda.... tylko ja wiem, że się uda... będzie sukces a później zagraniczna ekspansja.

Na końcu rozwód bo mnie generalnie żona #!$%@?...brakiem wsparcia... teraz nie mam na to czasu ¯\_(ツ)_/¯

#czarnyhumor #inwestycje #wsparcie #rodzina
  • 20
@Dibhala: czego nie rób? mojego rozwiązania...zapomnij...kilka lat temu przepadła mi okazja gdzie teraz bym był on top ...właśnie dlatego że odpuściłem...nie żałuję ale nie przepuszczę tego rozwiązania które teraz tworzę.
Niezły pomysł, na pewno się uda. Jak będzie potrzebne wsparcie to jestem... ;)

@illuminatiie: Co do zony to standard. To inny gatunek. Przynajmniej moja, ktora finanse ma gdzies. Z drugiej strony ma ten komforr psychiczny, ze moze je miec gdzies.
nie żałuję ale nie przepuszczę tego rozwiązania które teraz tworzę.


@illuminatiie: jak cię stary nie wspiera i ogółem nikt za rączkę nie trzyma, ani po włoskach nie głaszcze, to nie rób. Bo jeszcze na rodzinę zwalisz winę za porażkę.

@illuminatiie Dostałeś większe wsparcie jak 90% Mirków, którzy się wypowiadają tutaj. Zazwyczaj słyszą ze to bez sensu i, ze się nie uda. Co ma ci tata powiedzieć. Dał Ci najlepsza z możliwych rad. Przestań ględzić i to zrób. Jeżeli potrzebujesz czegoś jeszcze to może Ty jesteś największym problemem a nie Twoje otoczenie.