Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nie_dziekuj: och, taki co go boli obrażanie jego, ale oko za oko mu pasuje. O wielki autorytecie, dziękuję, żeś ocenił jakość mojego wykształcenia z zakresu prawa. Daj mi jeszcze kolejny powód, żeby marnować twój czas i śmiać się z twojego betonu. FYI, mój referat na temat różnic między prawem naturalnym a prawem pozytywnym zebrał pochwałę prodziekana, gdzie solidnie rozważałem właśnie kontekst moralny podstaw prawa naturalnego - tego co się właśnie na
@piotrlionel: oho widze ze mam do czynienia co najmniej z warszowiokiem :D u was w tym wielkim miescie to chyba wiecej aborcji ale to przez to ze rozmnazacie sie miedzy soba.
@Himre: juz tlumacze. Zabicie = pozbawienie zycia. Dziecko zyje od chwili poczecia.
Jesli nie pomoglem to poczekaj do 4 klasy i na biologii bedziesz to mial.
@steelhead: czyli tatus zarobas przepchnal synka ulomka nie tylko przez liceum ale tez zalatwil studia. Brawa dla Taty!
Tym sie roznimy panie prawniku ze ty sobie teoretyzujesz nie majac kontaktu z rzeczywistoscia a ja jestem blisko szczesliwych dzieci ktore wedlug ciebie nie zasluguja na zycie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Banicjusz: Może jakiś płód miał zdiagnozowana wadę genetyczna i bez szans na normalnie zycie? Może ktoś nie chce podporządkowywac swojego całego życia na wychowaniu dziecka które jedyne co będzie znać to ból i które nigdy nie będzie samodzielne. Nikt normalny nie dokonuje aborcji tak późno jeśli nie jest to spowodowane zdrowiem dziecka lub matki, a jeśli tak robi to rzeczywiście zasługuje na potępienie
@nie_dziekuj: o, widzę, że zaczyna przypiekać, bo już wjeżdżanko na starych się zaczyna. Człowiek wyjdzie z gimbazy, ale gimbaza z człowieka nie zawsze. Co następne, twoja stara miesza bigos kolanem? Szczęśliwy człowieku przy szczęśliwych dzieciach, weź tam przy okazji miłowania bliźniego nie ucz ich stereotypów o danych grupach zawodowych a faktu, że człowiek to jednostka która jest zdolna do samostanowienia o sobie a wjazd na dzienne studia przy przenoszeniu z małego
@steelhead: informacja o studiowaniu dziennym P R A W A byla w tej dyskusji niezbedna! Jednak student prawa to student prawa :D
Przypominam placku ze ty pierwszy mnie obraziles a teraz placzesz ze ktos odpowiada tym samym szacunkiem. Nie miales czasem #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba że zakładasz że Twoje bombelki podadzą Ci na starość szklankę wody ale z tym różnie bywa


@piotrlionel: odpowiedzialnosc za dziecko nie konczy sie przy wyjeciu penisa z pochwy. Trzeba je jeszcze wychowac na dobrego czlowieka.
@nie_dziekuj: tak dobrze mi się ciśnie z tego jak prymitywne masz podejście, że nie mogę się powstrzymać żeby się zatrzymać. I oczywiście pięknie pokazujesz jakie masz wnioskowanie, bo nigdzie wprost nie napisałem, że byłem/jestem studentem prawa. Widocznie w twoim mniemaniu prawo karne jest w #!$%@? ekskluzywem dla kierunku prawo, a nie było widzę już lepszych argumentów do odpowiedzenia mi jak KOLEJNY STEREOTYP XD.

Przypominam placku ze ty pierwszy mnie obraziles
@nie_dziekuj: W tym #!$%@? świecie gdzie coraz więcej ludzi chce eutanazji na żądanie bo nie radzą sobie ze światem. Gdzie depresja jest leczona ciężką pracą, a większa wiedza wcale nie sprawia że jest nam lepiej tylko gorzej, gdyż dostrzegamy beznadziejność świata, to tak, jestem za aborcją. Chociaż wolałbym by było jakieś uzasadnienie poza brakiem czasu/kasy na prezerwatywy.