Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nie_dziekuj: No a co z wpadkami w gimnazjum/liceum nie uważasz że to rujnuje/komplikuje życie ?
Co z dziewczynami które wpadły chłopak uciekł bo spanikował. Mają życie sobie rujnować? Mało która będzie miała tyle sił by wychować dziecko i skończyć studia i znaleźć fajną pracę. Do końca życia będzie Madką.
Jak można w łatwy sposób uławić sobie życi aborcją , ogarnąć życie i iw odpowiendim czasie zrobić sobie nowe dziecko ?
btw
Do końca życia będzie Madką


@Niebadzlosiem: ale tylko w wyobrazeniu wykopkow piwniczakow czyli nikogo.

co byś zrobił czego nie życzę ale zapytam jakby Twoja kobieta powiedziała że jest w ciąży ale dziecko urodzi się z downem albo w inny sposób MOCNO zepsute ?


@Niebadzlosiem: chcialbys sie madrze wypowiadac ale brak Ci podstawowej wiedzy. Osoby z zespolem downa bardzo czesto sa samodzielne w dojrzalym wieku. Wiem bo moja zona pracuje z
@nie_dziekuj: a #!$%@? Ci do mojego sumienia, co mi będziesz człowieku prostować moją moralność pod swoją moralność, bo wydaje Ci się, że twoja jest lepsza. Właśnie tacy ludzie jak Ty są problemem tej cywilizacji, wjebywać się innym do głowy, bo macie wielką misję poprawiania świata w myśl swojego światopoglądu (i tyczy się to obu stron światopoglądowej #!$%@?), bezdyskusyjna dyskredytacja przeciwnego poglądu i #!$%@?.
@nie_dziekuj: Jesteś typową osobą z tych strajków antyaborcyjnych. Zdecydowanie wolę, żeby ameby miały możliwość usunięcia gówniaka niż mam patrzeć na to jak cierpią dzieci w domach dziecka, w patologicznych rodzinach, przez brak wystarczajacego ogarnięcia rodziców by mogło żyć na godnym poziomie w dorosłym życiu. Aborcja powinna być legalna i wątpię, że osoba, która nie chce dziecka bedzie czekała do 15tygodnia żeby je usunąć, nastąpi to raczej w pierwszych tygodniach, gdzie jest
@nie_dziekuj: Tak #!$%@?, bo nie #!$%@? się w moralność jest jednoznaczne z przyzwoleniem na WSZYSTKO a poszanowanie dla prawa, w tym naturalnego, nie istnieje xDDDD. Przygłupi to jesteś, bo widocznie obiektywne wartościowanie dobre/złe u ciebie funkcjonuje wprost 0-1, odcień szarości nie istnieje, skoro tak interpretujesz co napisałem, a z definicji dla ciebie człowiek jest zły i nie ma jakiegokolwiek sumienia. Jesteś kolejnym 'człowiekiem z misją' co koniecznie chce chronić innych wbrew
@nie_dziekuj: Mam sąsiada down i różne są przypadki z nim kolorowo nie jest.. poza tym są inne choroby genetyczne - sam mam Łuszczycwe zapalanie stawów no możne marny powód na aborcje ale jednak genetyczne :P
Sam przy poważnych chorobach będę za aborcją szkoda psuć życie 3 osobom:
madce i ojcu bo ciągła opeika , astronomiczne kwoty i w zasadzie zamiast być rodzicami będą opiekunem i opikeunką
dziecku bo nigdy się nie
@rozowapoly1: aha godne zycie albo smierc?
Gdzie jest granica godnego zycia? Ila na reke trzeba zarabiac zeby nie zabijac swojego dziecka?
Czy ta granica jest w inna w zalezosci od miejsca urodzenia?
Wg Ciebie kazde dziecko poczete w takiej np Ugandzie powinno byc zabijane bo nie bedzie miec w przyszlosci iphona?

@steelhead: ludzie umowili sie na pewne wartosci moralne ktorych nie nalezy przekraczac. Nie zabijaj, nie kradnij itd.
I nie
@Niebadzlosiem: oczywiscie ze sa rozne stadia ale nie stwierdzisz tego podczas usg plodu prawda? Twoja choroba tez pewnie przysporzyla Twoim rodzicom klopotu. Ale czy to powod zeby zabijac wartosciowego czlowieka?
Idac Twoim tokiem myslenia to kazde dziecko moznaby zabic bo przeciez w trakcie zycia moze sie nabawic choroby ktora zmusi bliskich do opoeki nad nia, przez co bedzie obciazeniem a najblizsi beda opiekunami...
@nie_dziekuj: 5000 na rękę w Polsce. Mniej to patologia, ktora nie powinna miec dzieci.

Ale zabicie dzieciaka, ktory nawet nie jest tego swiadomy =\= zabicie czlowieka ze wspomnieniami swoimi i jego rodziny.