Wpis z mikrobloga

#mistrzklawiatury #szybkiepisanie #rozwojosobisty #pracbaza #pytanie Piszę obecnie średnio 250 znaków na minutę. Zrobiłem sobie dwa testy tutaj i tutaj. Według tabelki przy teście nr 2 mój wynik to szybko. Gdybym tak poprawił wynik chociaż do 500 to dałoby 50% oszczędności czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy taki postęp jest łatwy do uzyskania? Nie chciałbym poświęcić na kurs 50 godzin, aby zyskać 10 znaków na minutę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ecco - #mistrzklawiatury #szybkiepisanie #rozwojosobisty #pracbaza #pytanie Piszę obe...

źródło: comment_eontipWlg8j3hUV6EXDykXi4g4xbsDgp.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ecco: Jeśli uczysz się pod kątem programowania, to samo szybkie pisanie nic nie zmieni. Klepanie to niewielki procent tej pracy. Najczęściej chodzi o to, aby robiąc niewiele, prostego kodu osiągnąć dobry efekt.

Znałem programistę na prawdę świetnego, który pisał tylko dwoma palcami wskazującymi.
  • Odpowiedz
@ecco: 10fastfingers.com - ciśnij sobie codziennie po raz czy dwa te testy, z czasem wejdź sobie po lewej w advanced (trudniejsze słowa, rzadziej używane) i powinno styknąć; żadnych kursów nigdy nie robiłem, piszę jak mi wygodnie, zdarza, się, że przy niektórych słowach palce się poplączą, ale dość rzadko. Co prawda szybko pisałem od zawsze, więc mogę być nieco zaburzonym przykładem.

Edit: a, tutaj masz oficjalną appkę, w której pisze się testy
a.....s - @ecco: 10fastfingers.com - ciśnij sobie codziennie po raz czy dwa te testy,...

źródło: comment_xTtsmfGHpDQBdJEc4fzr9fxEv6potCYi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz