Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie właśnie teraz w #telewizja #tvp #wiadomosci. Pierwszy raz od dosłownie paru lat.
I tak jak myslałem, ze czesc wykopków przegina z tym #tvpis, to się przekonałem, ze mają 100% racji.
Toż to jeden wielki pół godzinny spot wyborczy.
Samo zachwalanie Pisu (jak to dobrze sobie radza z powodziami i trabami, ze pomoc juz jest albo zaraz bedzie i przebitki jak szydło z morawieckim chodza i obserwuja jakby tu jeszcze ludziom pomóc. Potem przy okazji krótki materiał jakie ambitne plany maja w stosunku do rolnictwa i ze nikt ze wsi nie powinien nawet myslec o głosie na kogokolwiek innego, bo oni dadza złote góry). Ponadto straszenie co to sie stanie, jak PIS straci władze i ludzie wybiora koalicje.
Od razu tamci wprowadza euro i ceny koszmarnie wzrosną.
No ręce opadają.
  • 6
@Ramone: ja owszem, stęskniłem się. W 8 lat nie zepsuli tyle co pis w rok (a teraz to już w ogóle).

Konkretnie co mnie boli: pigułka "po", rejestracja prepaidów, lista stron niedozwolonych, zakaz handlu, zakaz handlu ziemią rolną (chyba że jesteś rolnikiem lub księdzem), podwyżki podatków (np. limit zus)

Czyli w skrócie, zakazy, zakazy, zakazy i cenzura.
@diogene rejestracje prepaidów to sobie policja zażyczyła. O tym dobre 15 lat się mówiło. Jeszcze za czasów jak SLD rządziło. Za PO też jakieś prace były o ile się nie mylę. I dopiero PiS to wprowadził.