Wpis z mikrobloga

Siema
Mam w pracy takiego oszołoma który w dwóch wcześniejszych związkach narobił uwaga -szóstke dzieci
trzy z jedną i trzy z drugą
Na wszystkie płaci alimenty kretyn
#logikarozowychpaskow w tym wszystkim jest taka ,że jest teraz z kolejną ,która mimo iż doskonale wie o jego przeszłości
Wczoraj urodziła gowniaka

Teraz tak się zastanawiam jak można być tak #!$%@? głupim xd

Dodam jeszcze ,że mit wzrostu jest obalony-ja mam185 a on jest o głowę niższy plus wygląda i zachowuje sie jak debil ,sporo osób w pracy go nie lubi
#przegryw
  • 25
  • Odpowiedz
@Haerbin: no w #!$%@? odpowiedzialny ,że zamiast je wychowywać przelewa pare stow i ma w #!$%@?
Może twój facet to typ jego pokroju?XD
  • Odpowiedz
@Haerbin: tak ,nie mogę spać po nocach #!$%@? z tego powodu xd
Nie ogarniam po prostu jak ona musi być głupia
Typ narobił bekartow żadnego nie wychowuje a ta mu dzieciaka urodziła
Dla mnie to jest niepojęte xd
  • Odpowiedz
@LVLV: druga kobieta i trzecia, to fakt, idiotki. Ale gdybym była facetem i miałabym możliwość utrzymania dzieci to bym robiła ile wlezie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Haerbin: "niech robi sto" a potem dzieci będą wychowywać się bez ojca, ich matki stracą cały czas dla siebie i prawdopodobnie nigdy nie stworzą poprawnego związku, no zajebiście. Ważne że płaci
  • Odpowiedz
@Haerbin: "godzą" XD a co mają zrobić? W łeb sobie strzelić? Tak, na pewno zgodziły się na to, żeby zrobił im trójkę dzieci i kazał wyhowywać samotnie. Zmarnował im życie i robi to nadal
  • Odpowiedz
@MPXD: tak, godzą się, druga się zgodziła urodzić mu dzieci mimo ze wiedziała ze ma 3 z pierwszą, trzecia się zgodziła urodzić dziecko mimo ze ma 6 z poprzednimi twoma. I bardzo dobrze. Pewnie myślały „ze mną napewno zostanie”, maja nauczkę za bycie naiwną ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz