Wpis z mikrobloga

@Rabusek: No takie średnie to tłumaczenie z tym internetem. To była 2 prezentacja. Więc podczas wykładu Pani Małgosi o Mocach przerobowych mogłeś podskoczyć na piętro i pościągać potrzebne rzeczy. Liczę że przyjmiesz na klatę krytykę: byłem rozczarowany informacjami nt crowdtestingu. Owszem było kilka ciekawych spraw, ale temat wydaje się zdecydowanie głębszy.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Liczę że przyjmiesz na klatę krytykę: byłem rozczarowany informacjami nt crowdtestingu. Owszem było kilka ciekawych spraw, ale temat wydaje się zdecydowanie głębszy.


@Hybris: a ja zacząłem maksymalnie skracać temat jak mi 4 osoby w trakcie wyszły bo wyszliśmy poza ramy czasowe. Zgodziłem się na przedłużenie, ale nie spodziewałem się, że zaczne prawie o 20 ;)
Dodatkowo jak zagłębiałem się mocniej w temat we Wrocławiu na testwarez to... powiedziano mi, że byli rozczarowani że wszedłem w tematy managerskie, a mniej w samo testowanie. Stąd zmiany - moje wystąpienie z wrocławia znajdziesz na jutubie, więc możesz śmiało zobaczyć jak dużo uciąłem.

Osobiście uważam że to było moje najsłabsze wystąpienie, więc obserwacja jak najbardziej słuszna, podyktowana powyższym i też
  • Odpowiedz