Wpis z mikrobloga

Gra się skończyła, a skoro mam chwilkę, to uznałem, że podsumuje działania ŻKOKu w ostatniej przygodzie.

Bank obsługiwał 26 rzeczywistych kont graczy lub ich firm/stowarzyszeń
W momencie zakończenia gry suma pieniędzy na kontach wyniosła £42 632,00
Trójka najbogatszych kont: @Yokaii z kwotą £17 110,00, Plantacja z kwotą £8 300,00, oraz moje z £7 633,00.
Zostały wykonane 178 transakcje na łączną kwotę 28278 funtów.
Klienci ŻKOKu wydali u Kupca NPC 5056 funtów.
Najwyższą pensję otrzymał @Akumulat - 540 funtów.
Zarobiłem 3500 funtów za same prowadzenie kont firm królewskich.
Gracze wzięli 4 kredyty, z których trzy zostały spłacone, a mimo to, nadal jestem stratny.
Warunki brania kredytów były jakoś dziesięciokrotnie bardziej opłacalne dla kredytobiorców w porównaniu z tymi które panowały w rzeczywistym XVI wieku.
Magazyn był używany tylko przeze mnie i firmy związane ze mną.
Zarejestrowałem 82 podmiotów i 9 produktów z którymi gracze mogli wchodzić w interakcje.
Udziałowcy którzy kupili akcje kopalni ( @mac3 oraz @Queltas ) nigdy nie zobaczyli ani jednej dywidendy.
Zarobiłem 22 funty na opłatach za wykonanie więcej niż 4 przelewów w roku (dzięki @Lisaros )
Kasa zakończyła grę z kontem biedniejszym o 2367 funty niż zaczynała.

Z innych rzeczy - prowadzenie banku było bardzo rozwijające i sprawiało mi przyjemność. Wszelkie podsumowania robiły za mnie skrypty Google'a, których musiałem się nauczyć. Cieszę się, że mogłem w ten sposób pomóc @lacuna w prowadzeniu jej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciu widok rozszerzony ŻKOKu.
_____________
#lacunafabularnieczarnolisto
#lacunafabularnienewbristol
#lacunafabularnienewbristolzkok
Matei123 - Gra się skończyła, a skoro mam chwilkę, to uznałem, że podsumuje działania...

źródło: comment_77Lew2JXOzYuMLCLbhzRgMCKYqEIB4YQ.jpg

Pobierz
  • 6