Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1537
Ja #!$%@?, czemu w tym narodzie panuje taka mentalność niewolników? Czytam tekst o tym że rząd chce zakazać wycieczkom szkolnym stołowania się w fast foodach a pod spodem co drugi komentarz że super i że już dawno powinni tego zakazać. No tak bo przecież teraz nauczycieli pod groźbą grzywny zmuszają do zabierania dzieciaków do McDonalda i pan PiS ich od tego uwolni...

Przecież wystarczyłoby że rodzice którzy nie chcą żeby ich dzieci jadły fast foody zaznaczyli to w zgodzie na wycieczkę i dali w zamian dzieciakom jakieś kiełki, soję czy cokolwiek innego jedzą na codzien w domu. Ale nie, trzeba arbitralnie zakazać wszystkim żeby ktoś przypadkiem nie miał lepiej. Jak z zakazem handlu.

#bekazpisu #wolnosc #polak #jedzenie #polityka
  • 100
@Jasiu780: dokładnie. Raz że określona jakość - wszędzie taka sama. Można mieć wątpliwości co do tego czy to jest zdrowe (bo nie jest xD), ale raz na ileś miesięcy zjeść nie zaszkodzi, a nie ma tam składników niewiadomego pochodzenia. A dwa że smak - zdecydowana większość dzieciaków po prostu lubi McD czy KFC, które w każdym lokalu smakują tak samo. Nie ma wątpliwości że "uu tu Andrzejek nie lubi tego, a
@MarianoaItaliano: Trochę zbyt agresywnie reagujesz, mówiłem o grupie popierających zakaz, oczywiście wtedy mamy grupę przeciwko. A co do sondaży, czy przy każdej ustawie chciałbyś coś takiego? Wygrał PiS, więc musisz się podporządkować, w końcu mamy dyktaturę większości.
@MarianoaItaliano: a to wcześniej było krócej? Nie chce mi się szukać starych gazetek, gdzie są godziny otwarcia. Teraz może być otwarty nawet 24h, jeśli pracuje właściciel. I jest w Anglii OGRANICZENIE, więc nie pisz że można, bo ja też zakupy robie bezproblemowo w niedzielę.