Wpis z mikrobloga

#pytanie #samochody #polskiedrogi #polskiepato #audi #motoryzacja

Czemu jak zawsze samochód z 4 zerami na masce pojawi mi się w lusterku to wiem, że:
1. Podjedzie mi pod dupę
2. Wyprzedzi w najbardziej #!$%@? miejscu
3. Wyprzedzi bez używania kierunkowzkazów

Czemu drodzy audiowicze tak jeździcie? jeżeli widzę ałdi na drodze to wiem, że za chwilę coś się bedzie #!$%@?ć? oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie 100% kierowców tak robi, ale podchodzi pod 50%
  • 69
  • Odpowiedz
pozwól, że niech każdy decyduje jakie ma priorytety


@SpokojnyPan: Rozumiem doskonale o czym mówisz ale mam nadzieje, że też wiesz o co mi chodzi.

gościu ale jesteś ograniczony


kolejny dzban. Zdaje sobie doskonale z tego sprawę pytanie czy uzytkownicy takich samochodów o tym wiedzą. Kłania się podstawowa logika i myślenie na poziomie 5 latka. Jeżeli zarabiasz 50k misięcznie to masz #!$%@? czy rozrząd w tym wypadku kosztuje 500 zł czy 5000
  • Odpowiedz
@michok1984: Ja jeżdże średnio + 20 + 30 i mi się nie wiele razy zdarzyło żeby mi ktoś na zderzaku siedział. Może przyśpiesz o te 10 kilometrów to nikt Ci nie będzie siedzieć.
  • Odpowiedz
@michok1984: To nic nie da ? Może na 1 światłach na drugich napewno już się nie spotkamy. Bo przed pierwszymi wyprzedze zawalidrogę ciebie. A na następnych to ty będziesz stał a ja pojadę dalej. Zresztą im wolniejsza jazda tym więcej samochodów na trasie co daje większe korki. Widzę to szczególnie jak popada deszcz w Krakowie. Odrazu całe miasto zakorkowane.
  • Odpowiedz
@stasiu38: gratuluję zaoszczędzenia 2 min. Ciekawe jak je wykorzystasz, pewnie pisząc kolejny komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jak napisałem, jeżdzę przepisowo + te 10-15. Wydaje mi się, to bezpieczne i nie planuję tego zmieniać. Gorzej jak jadąc +20+30 jębnę kogoś człowieka/psa to będę mieć wyrzuty sumienia do końca życia także podziękuję za takie rady
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michok1984: bez kierunkowskazów to ja częściej widzę beemwó, ale ałdi i jego kierowcy walczą o to miano. Wg mnie większość takich musi się popisać, bo pan i fuadca, chyba że akurat spadł deszcz, albo nie daj Boże śnieg, bo wtedy zbroja pełna. Auto za grube setki tysięcy, systemów #!$%@?, ale jak popada deszczyk to rura mięknie i jest problem jechać 70+. Takich cwaniaków to nie szkoda, puść, większość takich rajdowcuw za
  • Odpowiedz
@michok1984: I tym sie różnimy, ja nie lubię się toczyć na drodzę bo jestem niecierpliwy. Za dużo jeżdżę. Jak jedziesz te 600 km to robi naprawdę bardzo dużą rożnicę. Można nadrobić półtorej godziny. Jak nie więcej.
  • Odpowiedz
@michok1984: bo na tych wszystkich wsiach BMW i Audi to najbardziej pożądane samochody. No a tam często jeżdżą nimi dziedzice i potomstwo bogatych rolników - czyli takie bananowe oskarki w takiej gorszej wersji, z bardziej #!$%@?ą mentalnością
  • Odpowiedz
@michok1984: Tak się już w Polsce przyjęło, że największych łbów ciągnie do Audi i BMW. W miarę tanie i ładne furki udające prestiżowe i Mati może za 8 tysięcy złotych pojeździć i powyrywać loszki, po co więcej takiej amebie do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bawarki przejely Sebixy porzucajac swoje ople astry.


@Mecowaty: ciekawe bo właśnie wczoraj usłyszałem, mój kuzyn, wielki fan bmw rozgląda się właśnie za jakimś audi ( ͡º ͜ʖ͡º)

a co do #!$%@? na drodze przez kierowców audi, bmw itp
zazwyczaj odwalają osoby, które przesiadły się ze słabszych aut na te normalnie jeżdżące i nagle wszyscy dla nich za wolno jeżdżą co powoduje brawurową jazdę z ich strony
  • Odpowiedz
@i_need_money: osobiscie mi sie wydaje, ze blachy nie maja znaczenia w tym wypadku ;p.

I tym sie różnimy, ja nie lubię się toczyć na drodzę bo jestem niecierpliwy. Za dużo jeżdżę. Jak jedziesz te 600 km to robi naprawdę bardzo dużą rożnicę. Można nadrobić półtorej godziny. Jak nie więcej.


@stasiu38: powiedz mi co mnie obchodzi ile masz km do zrobienia? ja mam jechać i czuć się bezpiecznie. To, że Ty
  • Odpowiedz
@michok1984: A mnie średnio interesuje że wyjechałeś sobie rekreacyjnie. Samochody powstały, aby jak najszybciej pokonać trasę z miejsca A do B. Jak chcesz sobie zawalać drogi to jeździj autobusami lub bryczką z końmi bo do tego one są.
  • Odpowiedz
@stasiu38: umiesz czytać? limit + 10-20 to wg Ciebie mało? współczuję w takim razie ;/.
Chcesz #!$%@?ć to kup sobie samolot chyba szybciej sie nie da.

Zrozum jedną rzecz, w dupie mam takich ludzi jak Ty krórzy mają każdego innego użytkownika drogi za nic
  • Odpowiedz