Wpis z mikrobloga

Wróciłem o 22:30 z pracy, o ok. 23 zasnałęm i już się #!$%@? o 4 obudziłem, w takim humorze że mam ochotę się #!$%@?ć, zabija mnie stres, zabija mnie samotność, właśnie skończyłem oglądać jakiś stream na twitchu, i oglądałem go tylko dlatego że są tam żywi ludzie, nie wiem nawet co tam gościu po rusku #!$%@?ł, ważne że mówił to trochę ukoiło ból samotności ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem tak #!$%@?, że nie mam nawet internetowych znajomych i jeszcze ta #!$%@? robota, ehh #!$%@? na co ja żyję, wybaczcie mirki ale się musiałem wygadać ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw
  • 20
@Przebudzony: No też powoli widzę, że sam nie dam rady w szczególności że już prawie 30 na karku i jest coraz gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Patrzyłem chyba w lutym terminy na nfz do psychiatry i ja #!$%@?ę, kilka miesięcy a na ratajach zapisują na 2021 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szaman136: Praca #!$%@?, ale faktycznie pozwala zająć umysł choć na kilka godzin,
@Daddy_Belly: niestety jestem zbyt #!$%@?, nie umiem nawiązywać jakiś głębszych relacji, więc znajomych nie mam praktycznie od dziecka, z piwnicy wychodzę tylko do pracy i na rower w weekend (plus zakupy, fryzjer etc.)
@JigglyJoe kruci stary aż się przykro czyta, ja wychodzę z założenia, że ta samoocena pt. "jestem zbyt #!$%@?" to już wykopowe zboczenie. Każdy może sobie znaleźć qmpli, jeśli wg Ciebie jesteś specyficzny, to szukaj specyficznych znajomków. No ale #!$%@? nie znam się aż tak, póki życzę powodzonka, będzie git koniec końców
@JigglyJoe nie ma opcji na pewno sa przychodnie gdzie przyjma cie w szybszym terminie. Nie musisz mieć skierowania. Jeśli nie to poszukaj pogotowia psychiatrycznego w swoim mieście i idz na izbe przyjec