Wpis z mikrobloga

Witam itam mam ważne info sprawie pozdro u tigera, mianowicie konto bankowe nr.16 1140 2004 0000 3102 7704 7837 jest już nie aktualne więc nie przelewajcie pieniędzy bo akat i tak nie dotrą do tigera, ogónie to tylko mówię że u mnie od jutra będą całą dobę do 22 tego typu więc sie nie martwcie fini. Tiger ma teraz cięzki okres w życiu tego typu bo od kreta wiem że mu na meline komornik z buta wjeżdża z buta buta wjeżdża. I kolejna sprawa że można u mnie zamówić pozdro na pocztówce tego typu, aaaaa wizisie faniu u mnie all exclusive a nie jak u tigera all exceus me tego typu, buhahaha to jii to fani, można anonimowo pocztówkę nawet kochance wysłać i nawet do brazylii w niemczech cena nowego produktu tego typu 50 zł ben ben benc
#bonzo #patostreamy
  • 2
@turfa8: Barzo mia obsługa. Indywidualne konta bankowe dla poszczególnych wpłacających. Szybko, sprawnie, nowocześnie tego typu. Produkt zgodny z opisem. Polecam sprzedawce. Benc.
Ogunie dwa druczki, jeden dla mnie, drugi dla Ciebie. Z eMbaku nie jeste, to jutro na poczte lece, ale skrina wysyłam jakbyco. 100 zł bo ogunie się praca sie ma. Ello benc

@mateusz-kupiec szkoda, że u Ciebie już nie można zamawiać. No szkoda szkoda tego typu.
Pobierz
źródło: comment_asHIOs7UU4CRVSeDhMgp0qeLGXIKPKts.jpg