Wpis z mikrobloga

@atari_XE:
słuchaj to ma zalety, od kiedy cyberpunk ma mnie na czarnej mogłem zrobić wpis o ethereum i była normalna dyskusja, przyszedłby cyber to by obsrał cały wątek. Wszystko sprowadza do emocjonalnej wojny plemiennej. Taka autocenzura jest o wiele bardziej efektywna niż dodanie na czarno z mojej strony, bo tak by zaraz zrobił własny wpis.

(dwa razy dał na czarno po tym jak go zaorałem, za pierwszym razem ból dupy minął
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rysiekryszard: nie jesteś u siebie, te tagi tworzyliśmy po to by dyskutować (czyli potrzeba wiele opinii), a nie żeby się lizać po #!$%@? jak wy teraz. Zamknęliście się w dwa obozy jak dzieci w podstawówce i rzucanie w siebie śnieżkami z gówna.

Mam nieodparte wrażenie, że to @pawlo74 zapoczątkował ten gówniany podział na btc i resztę.
@rysiekryszard: masz spory problem z zero-jedynkowym postrzeganiem rzeczywistości, dokładnie tak samo jak @pawlo74, @cyberpunkbtc i całe to aktualne kółko wzajemnej #!$%@?-lizacji. Widzicie kryptowaluty (jak i pewnie całą resztę Waszego życia) jako czarno - białe, a myk polega na tym, że obracamy się w całej tej skali szarości pomiędzy.

Radzę nabrać trochę szacunku zarówno do osób nie podzielających Waszej jedynej słusznej ideologii, jak i do swojego życia wpuszczając trochę więcej światła
Nie zmienisz tego, że bitcoin został pierwszą globalną walutą cyfrową


@rysiekryszard: i nie zmienisz tego, że patrząc na FAKTY przez pryzmat historii jego szansa na ciągłą dominację jest w okolicach między 0 a 0 ;). Nie mam nic przeciwko dominacji BTC przez następne mylion lat, ale uważam, że tym którzy sądzą inaczej należy dać się wypowiedzieć, a nie wrzucić do worka jakichś shiciarzy i ignorować.

Anyway, nie będę zajmował żadnej ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konrad97r: że wszystko przemija i każdy król prędzej czy później ma następcę. Patrząc na zatrważający wrecz wzrost tempa zmian w naszej cywilizacji, trzeba być ignorantem żeby upierać się na dłuższą metę że to jest to i basta. Bitcoin może i pierwszy i "najlepszy", ale raczej nie ostatni.

Pamiętajmy że Bitcoin to tylko rodzaj wynagrodzenia za poświęcana energię która utrzymuje przy życiu Blockchain I PoW które są prawdziwym dowodem na nasz postęp
@blacktyg3r: Ja mam trochę inne przemyślenia na to co dzieje się na tagu. Ściek zaczął się tu robić po bańce grudnia 2017 kiedy spłynęła tu cała masa anonów spierdoxów, którzy popłynęli na altach albo załadowali się w btc na szczycie banki i do tej pory nie potrafią dojść do wniosku, że to była ich wina a nie pawlo czy kogoś kto ich "nagonił" Teraz toczą świętą batalie przeciwko btc bo myślą,
@blacktyg3r: scenariusz detronizacji btc według mnie możliwy będzie dopiero po pełnej światowej adopcji kryptowalut i to też nie od razu. Nie wiem czy dożyjemy zmiany na 1 miejscu, dlatego nie ma sensu szukać na siłę nowej super krypto