Wpis z mikrobloga

@Darkejas: To są tematy, które dobrze się sprzedają i ludzie lubię czytać takie rzeczy. Wiele osób, które nie interesują się F1 potrafi rozpoznać Laudę lub innych kierowców (np. Roberta) po tym, że mieli jakiś poważny wypadek.
Ale Lauda byl zdecydowanie bardziej znany ze swoich sukcesow niz z wypadku, w ktorym odniosl obrazenia. Za to Kubica dokladnie odwrotnie. Wiec taka troche z dupy analogia. Dzbanie.


@przekojot: Dla kogo był, dla tego był. Dla przeciętnego Kowalskiego nie był właśnie znany z sukcesów, a właśnie z wypadku, bo dla większości ludzi to jest pierwsze skojarzenie z Lauda. Szczególnie po filmie. Przeciętny Kowalski mógł słyszeć o sukcesach Hamiltona i Vettela, bo
@MrDolar: Vettel z Hamiltonem i Kubicą mogliby mu myc bolid przed wyscigiem. Lauda to jeden z tych, ktorzy tworzyli ten sport, a nie zostali przeprowadzeni na szczyt za reke dzieki ambicji rodzicow. A przejmowanie sie tym, co mysli o f1 przecietny janusz, to juz problematyka poza moimi kompetencjami.
@przekojot: Ale o czym Ty teraz #!$%@?? Czy ja ich porównywałem? Wiesz o co w ogóle pytał @Darkejas ? Jakoś on zrozumiał dokładnie o co mi chodziło. Ty jak zwykle chciałeś się #!$%@?ć, nie wyszło Ci, ale uparcie będziesz dalej stawiał na swoim.
@przekojot: Ty serio jesteś takim debilem czy tylko udajesz? Serio Ci trzeba to tłumaczyć?

Koleś zapytał dlaczego w telewizji mówią o tym jak wyglądał Lauda po wypadku zamiast tego jakim był kierowcą.
Podałem analogiczną sytuację - jak mówią o Robercie o jego wypadku i rence - bo to jest chwytliwy temat i własnie takie tematy poruszają w telewizji. Czemu użyłem akurat przykładu Roberta? Patrząc na to, że to tag F1, że
@MrDolar: Czekaj czekaj tylko oddychaj powoli:

Niki Lauda:
- 3 tytuly WDC
- sam byl swoim menadzerem, sam sfinansowal dwukrotnie miejsce w zespole dzieki ryzykownym pozyczkom bankowym
- do wczoraj doradca techniczny Mercedesa
- wielki wizjoner i krytyk
- rozpoznawalny absolutnie na calym swiecie
- wyciagniety z ognia do konca swoich dni straszyl swoja facjatą

Robert Kubica:
- 1 wygrane GP
- przecietna droga i czas dotarcia do F1 umozliwiona dzieki