Wpis z mikrobloga

W mojej serii wpisów omawiam rasy Homo sapiens zamieszkujące Polskę. Zapraszam do obserwowania #rasypolakow .
Dzisiejsza rasa: Oskaroid.
W swoim życiu spotkałem niewielu ludzi o imieniu Oskar. Z każdym Oskarem miałem dobrą relację, ale to bardziej materiał na kolegę niż przyjaciela. Wszystkich Oskarów poznałem gdy robiłem coś związanego ze sportem (orliki, piaskownice, stadiony). Każdego z nich cechował taki sam typ wyglądu - urody Oskaroidalnej.
Pierwsze, co rzuca się w oczy przy spojrzeniu na wysokoprocentowego Oskaroida (>75%), to jego niski wzrost. Wbrew temu, co twierdzi pewna społeczność, nie obniża on powodzenia Oskaroida u kobiet, a to dlatego, że Oskaroid gra w najlepszym klubie piłkarskim w mieście <5000 mieszkańców. Twarz Oskaroida jest "myślą nieskalana", przez co Oskaroid znajduje się pomiędzy 6/10 a 8/10. Ma jasny kolor skóry, często brązowy kolor włosów, oczy zazwyczaj niebieskie. Broda jest prawie niespotykana, bo Oskaroidy nie posiadają ładnego zarostu.
Nasz obiekt obserwacji prowadzi dynamiczny tryb życia, chodzi na imprezy. Należy do grupy miastowych samców Alfa, a sprawuje w niej rolę błazna przez swój wygląd i intelekt, który jest poniżej przeciętnego. Ogólnie Oskaroid to miastowy kretyn #1. Oskaroid bywa wredny (wyjątkowo wredny, bo normalnie jest pospolitym hłyjkiem) dla grubszych, słabszych, (sic!) niższych i mniej otwartych. Jego głos nie jest niski, często bywa chrypowaty od częstego palenia i picia alkoholu, do którego Oskaroid przejawia tendencje od szkoły podstawowej.
Oskaroidów można lubić lub nie lubić, ale nie da się ich kochać lub nienawidzić. Ja ich lubię, bo nie mam za co ich nie lubić. Chętnie poszedłbym na imprezę u Bartoszoida, żeby pośmiać się z Oskaroida, który rzyga w kiblu po opróżnieniu 3 puszek Karmi.

#rasypolakow #gruparatowaniapoziomu #heheszki #slowianie #historia #kultura #oskary #oskar
Pobierz
źródło: comment_A5U3oxa1vNJ6BkRNLZNPhNuXOvR45IWC.jpg
  • 7