Wpis z mikrobloga

Mireczki, trochę głupie pytanie, ale planuję zakup grilla. Myślałem o elektrycznym z racji tego,że mieszkamy w mieście. Tylko mam problem, bo nigdy nie widziałem grillowania elektrycznego. Czy wiecie może, cyz jest jakaś knajpa w Warszawie gdzie dania są przygotowywane na takim grillu przy kliencie? Np. w jakimś ogródku restauracyjnym czy coś w tym stylu. Chciałbym po prostu sprawdzić czy warto, czy jest to podobne do grilla węglowego czy jednak nie ma tego klimatu.
#gastrowarszawa
#pytanie #warszawa
  • 15
@BajerOp: No i właśnie tego się obawiam. :( A nie chcę też za bardzo smrodzić sąsiadom. Z kolei elektryka mogę odczepić od podstawy i używać w mieszkaniu również. Ale dzięki za opinię.
@finam: Trochę kosztowniejsza sprawa, ale też brałem to pod uwagę. Co byś zaliczył na jego korzyść?
@Revival: wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To w ogóle inny świat, jeśli ktoś np ma ogród i lubi jeść na zewnątrz to taki grill gazowy to super sprawa. Dużo miejsca, wygodny, stabilna temperatura i możliwość jej kontrolowania. Taki na jakim ja grillowałem miał też wysoką temp maksymalną więc można było nawet np pizzę na spokojnie upiec, zarówno na kamieniu jak i nawet na samym ruszcie co ciekawe.
@Revival: Mam elektryczny w mieszkaniu, ale jak masz miejsce na zewnątrz i budżet to grill gazowy jest najlepszym rozwiązaniem. Na elektryku nigdy nie uzyskasz aż tak wysokiej temperatury jak na normalnym czy gazowym, więc dania zawsze będą inaczej smakować.