Wpis z mikrobloga

@FlameRunner: poprawilem lekko wysokość stołu, minimalnie każde kółeczko przekręciłem i już są ładnie równe warstwy,
ale dziwię się, bo przed tym wydrukiem drukowałem śrubę i wszystko było jak należy
@tomszczyk: u mnie na samym początku jak puściłem przy 200 to było słabo, poczytałem i ludzie piszą takie 210, 215 i jak na razie dobrze sie sprawuje, tylko dzisiaj wlaśnie coś poszło nie tak
Słyszałem że są różne eko, jaki masz? Ja używam aktualnie pomarańczowego z filasklepu, ale na dniach chcę pobawić się zielonym (oczywiście pla)
@FlameRunner: Zauważyłem kolejny problem, mianowicie jak szybko drukuje ścianki to robi takie zadziorki, ale jak jedzie powoli to ładnie jest ehh :P Albo muszę zwiększyć temperaturę, albo zmniejszyć prędkości.
Ja mam Endera 3 Pro, nie wiem czy to coś zmienia ale jest Pro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie co polecasz tak to wymienić, dokupić? Aktualnie szukam jakiegoś innego wentylatorka, ale wszędzie znajduję 12V i jeszcze chciałem sobie
@mefius123:
"Szybko", "wolno" i "zadziorki" - i od razu wiadomo, o co chodzi. :D

Pro zmienia kilka ważnych rzeczy, ale AFAIK nie przy wymienionych wcześniej trzech elementach.

Na razie eksperymentuję z wymianą łącznika w głowicy, ale na razie bez większych sukcesów. Jak się wkurzę, to wstawię tam E3D Lite6 i tyle... I jakiś sensowny drukowany ekstruder.
Wentylatorka? Chodzi o turbinę do chłodzenia wydruku? Kupić 12V i przetwornicę.
Po co podkładki antywibracyjne?