Wpis z mikrobloga

Ta przemowa Tyriona mająca na celu przedstawienia kandydatury Brana jako idealnego króla jest tak naciągana, że aż zęby bolą. Co z tego, że został zaniesiony za mur by stać się #!$%@?ą sroką skoro w trakcie stracił prawie wszystkich ludzi i w efekcie nic to nie dało bo kompletnie niczego nie dokonał? A Jon? Całe życie uważany za bękarta Neda Starka a tak naprawdę był Aegonem Targaryenem. Został przywrócony do życia po zdradzie "braci" z nocnej straży, stał się lordem dowódcą nocnej straży, pokonał Ramsaya w walce, walczył z white walkerami, by w końcu stać się królem na północy. Niestety jak widać D&D chcieli "zaskoczyć fanów" #!$%@? decyzjami.
#got
Pobierz
źródło: comment_NhxiJvaV8lY8qk8GKlPk0t9MBhwVjUD4.jpg
  • 39
@SkrytyZolw: A to jego #!$%@? "jestem czymś więcej, nie chce być przywódcą", brak zainteresowania czymkolwiek czy siedzenie i pierdzenie w stołek przez tyle czasu antenowego? Według mnie to jeden z gorszych wyborów na króla i szczerze mówiąc wolałbym żeby serial skończył się na zasadzie zbliżenia na jego twarz w ostatnich sekundach i zmiana koloru oczu na niebieskie.
@SkrytyZolw: Wiedza nie zawsze idzie w parze z dobrym rządzeniem, gdy tak na niego patrzyłem przez ostatnie sezony to nie ma w nim za grosz empatii dla innych ludzi czy choćby jakiegokolwiek zainteresowania losem pozostałych. Niech sobie tam wie co się działo i dzieje w danym momencie, ale nie definiuje go to jako dobrego władcy. Zresztą ta jego rada będzie na pewno nim sterować i nic na to nie poradzi, bo
Przecież on widział miliony wersji prowadzenia państwa, widział co się sprawdziło, co było błędem


@SkrytyZolw: Za to nie miał własnego planu prowadzenia czegokolwiek. Fryzjerzy i taksówkarze też mają plany jak prowadzić Polskę i co z tego.