Wpis z mikrobloga

EA wsadźcie se tego Digne i paczkę za wszystkie zadania w dupe. Mam dość grania na siłę, bo gra powinna sprawiać przyjemność, a nie nerwować się kolejnym remisem. Odpuszczam ( )
#fut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roxi5017: przecież to zadanie z asystami jest przyjemne. Wystarczy obrońcę przesunąć na LP/LS-PP/PS i po pierwszej udanej bramce z asystą wrócić do poprzedniego ustawienia. Bijesz wszystkie rzuty wolne i rożne obrońcą. To zadanie jest zdecydowanie przyjemniejsze niż arabusy czy klasa światowa w SB ;)
  • Odpowiedz
@Zimus: nie dla mnie. Granie na jednego zawodnika jest uciążliwe, a przeciwnik jak to widzi to blokuje wszystko. Specjalna karta Valenci na spo nie daje rady, traci piłki mimo treningu podań, który daje mu 99.
Araby poszły, gładko, szybko i przyjemnie. Za jednym podejściem. SB powoli się robi 14/15 mam już Anglików. A te zadanie jest po prostu chore. Takie z d--y bramki w ostatnich minutach, przeciwnika i można osiwieć.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Ja to robię grając normalnie, nie zwracam uwagi na to i mam 4/5 narazie więc może się uda. W ogóle bym tego nie robił ale mam Davida Luiza na spd i prawie wykonane już.
  • Odpowiedz
@Fifi7: no właśnie dla tych co mają obronę PL w aktywnym składzie to nie problem, grasz normalnie DR i może akurat coś wpadnie, ja nie mam PL i mam to utrudnione bo tylko zmiany wchodzą w grę co mecz i granie na danego zawodnika ;)
  • Odpowiedz