Wpis z mikrobloga

Kurczę, na lapku nie pogram w returning, bo coś tam karta graficzna. A ja mam zintegrowaną. To postanowiłem sobie, że będę przechodził jeszcze raz mroczne tajemnice, ale tym razem na najwyższym poziomie trudności. Taki jestem kurcze no piękny i dobry. Tym razem postaram się grać magiem.

A i malutka porada dla grających w mroczne tajemnice w szóstym rozdziale. Jak się ma gildię przywódca obozu to szamani nie podchodzą do was w świątyni Śniącego i w ogóle wszelcy wrogowie nie atakują was, więc polecam se zmienić na np. kopacza gildię.

#gothic
  • 8
@NonOmnisMoriar: ja ostatnio wykminiłem bo na zintegorwanej mojej G2 NK chodził słabo i trzeba dograć jakiś patch voodoo 3dfx do folderu gothica i wtedy działa elegancko, nawet sobie kolory podbiłem troche i jeszcze ładniej wygląda :D
@NonOmnisMoriar: http://dege.freeweb.hu/dgVoodoo2/dgVoodoo2_55_4_1.zip pobierasz to
Wypakowujesz i kopiujesz pliki z folderu "3Dfx" oraz "MS" do folderu Gothic II -> System. Oprócz tego kopiujesz również "dgVoodooCpl" i "dgVoodoo.conf" potem przez dgvoodoo mozesz ustawić podbicie kolorów czy inne takie. Jeśli po włączniu gry w prawym dolnym rogu będziesz miał napis voodoo to znaczy że działa (napis ten można też wyłączyć). Mi to dało bardzo dużo z ok 30fps mam normalnie 60. Na integrze Gothic