Wpis z mikrobloga

Jakieś pomysły na uruchomienie telefonu (zte axon7) bez możliwości skorzystania z przycisków fizycznych? Po wpięciu ładowarki/pc wyświetla mi się logo producenta i po 5 sekundach bez wciskania czegokolwiek powinien mi system startować(resurrection remix), ale miga mi tylko dioda na czerwono i tel się wyłącza (pewnie #!$%@? nie wykrywa przycisków i nie pozwala na uruchomienie).
Czy w teorii wydanie przez ADB polecenia boot powinno zmusić go do uruchomienia się pomimo tego, czy zrobi mi to samo co przy normalnej próbie uruchomienia?

Sam bym z tym pokombinował, ale coś mi ADB nie chciało złapać, a ciężko mi ponawiać próby bo żeby wyłączyć telefon muszę odpinać każdorazowo taśmę od baterii:/

Opis zdarzenia: poluzowała mi się taśma od ekranu, udało mi się to już raz naprawić i tym razem poczułem się zbyt pewnie, więc podczas rozbierania telefonu nie chciało mi się narzędzi szukać, stwierdziłem że nożem dam radę (xD) i tak niefortunnie mi się ześlizgnął, że dziabnąłem w taśmę od przycisków i teraz działa mi tylko vol+ (vol- i power kompletnie nie reagują).
Taśmę co prawda już zamówiłem, ale będę czekał na paczkę od chińczyka miesiąc, a nie uśmiecha mi się na ten czas przesiadka na wysłużonego mi4c...

#android #axon7 #zte #serwisgsm #smartfon
być może pomoże ktoś z #xiaomi #lineageos ?
Pobierz ryhu - Jakieś pomysły na uruchomienie telefonu (zte axon7) bez możliwości skorzystani...
źródło: comment_Yv9o696uPDP1f9ebl7sZqWqVyqym3bSC.jpg
  • 1