Wpis z mikrobloga

Hej. Zauważyłem wczoraj różowa plamke na miejscu parkingowym mniej więcej pod silnikiem. Po otwarciu maski zauważyłem że w pewnym miejscu zbiera mi się ciecz, raczej na pewno płyn chłodniczy. Pytanie, skąd to może przeciekać? Czy z tych rurek które widnieją na zdjęciach? Ktoś miał podobny problem?

Opel Astra 1.4 Turbo 2012 Hatchback

#motoryzacja #opel #astra #samochody
Wolnosciomierz - Hej. Zauważyłem wczoraj różowa plamke na miejscu parkingowym mniej w...

źródło: comment_P14poFBENLze76qTJOcmeBLvAi9tMacT.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach