Hej. Zauważyłem wczoraj różowa plamke na miejscu parkingowym mniej więcej pod silnikiem. Po otwarciu maski zauważyłem że w pewnym miejscu zbiera mi się ciecz, raczej na pewno płyn chłodniczy. Pytanie, skąd to może przeciekać? Czy z tych rurek które widnieją na zdjęciach? Ktoś miał podobny problem?
Opel Astra 1.4 Turbo 2012 Hatchback
#motoryzacja #opel #astra #samochody
źródło: comment_P14poFBENLze76qTJOcmeBLvAi9tMacT.jpg
Pobierzźródło: comment_T6FS4A4yx4DJ13OaAIoJRBwkmLPwRuzy.jpg
Pobierz