Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś tworce na obojętnie jaką platfome,który zna się na biznesie i można byłoby się od niego czegoś nauczyć?
Ew. Inne źródła wiedzy o biznesie,przedsiębiorczości etc.

#biznes #firma #przedsiebiorczosc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mała Wielka Firma


@SVCXZ: zerkam okiem od pewnego czasu i takie mieszane odczucia mam do tego całego "podkastowego" towarzystwa, chyba wszyscy klepią jakieś poradniki,kursy czy webinary i je opychają na podkastach z Instagrama/facebooka
  • Odpowiedz
@mjankowski: Nie mówię że robisz złe kursy ;) Nie trafia do mnie przemycana idea, że dzieki podcastowi interes się kreci lub sie rozkreci. Podobnie z instagramem czy facebookiem. Temat jest dość ciekawy, sam działam na tym polu i odnosze wrazenie, ze najwiekszy pieniadz jest w odplatnych szkoleniach, kursach, webinarach jak byc na insta, fejsie czy yt. Jak nagrywac, co kupic, komu zaplacic. Nie czesto widze informajce nt CTR, przelozenia na
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: To ludzie mają działać charytatywnie? Podstawa content marketingu, wnosisz użyteczną treść, przy okazji oferujesz produkt. Masz blisko 200 godzin całkowicie darmowej treści takiego podcastu od @mjankowski i tylko niewielkie fragmenty to oferowanie produktów. Sam rób dobrej jakości treść (jakąkolwiek) zupełnie nic nie oferując, oczywiście wyłącz też reklamy. Tak się dosłownie nie da.
  • Odpowiedz