Wpis z mikrobloga

Takie pytanie retoryczne zadam: głosujesz na konfederację?


@Zelber: A nie wiem jeszcze, na youtube mówią, że to kontrolowana opozycja...

Ale raczej tak, bo to mniejsze zło, o ile zrobią to o czym mówią..

Wyboru nie ma, trzeba zaryzykować, może youtuberzy się mylą i nie jest to kontrolowana opozycja?
Tak czy inaczej, nie ma nic gorszego od SLD i POPiS/u
@kubik78: plaskoziemcy jako argumentow uzywaja skrajnych debilizmow. Na prawde skrajnych. Wystarczy spojrzec na kretynskie "200 dowodow na plaszczaka". Trzeba byc bardzo uposledzonym, by w tej publikacji nie dostrzec matactwa. Dlatego tez plaskoziemstwo celuje w skrajne prostych ludzi, o zerowej wiedzy o swiecie. Na dodatek podatnych na manipulacje.
Kulistosc Ziemi jest calkowicie skladna, przyczynowo-skutkowa i zgodna obserwacjami, ktore mozna nawet poczynic samemu. To nie wiara. To rzeczowa wiedza o funkcjonowaniu swiata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubik78: "widziałem ducha" niczym się nie różni od "ziemia jest płaska". To zabobon którego nie potrafisz udowodnić. To wiara w duchy a nie wiedza o ich istnieniu. Na świecie są dwa rodzaje ludzi, jedni wiedzą że Ziemia jest kulą jak wszystkie inne planety, drudzy to troglodyci o dwucyfrowym IQ.
@kubik78: Sprawdź lepiej czy "oddalające" się Słońce, wędrujące nad kolejną część "dysku" maleje i zwalnia. Tak to powinno działać przy ruchu jednostajnym i nieruchomym obserwatorze. Ch**ja tam sprawdzisz, bo mu WIERZYSZ. Real World tak cię omotał że tego nie zweryfikujesz. Ja na podstawie obserwacji nieba z Polski i z Maroka po prostu WIEM, że żyjemy na kuli. Już ci o tym pisałem, ale odpuściłeś próbę zrozumienia tego. Pozostaje ci tylko YT
@Rancor: @rziomber: @Ferengi: Ok, nie chce mi się dziś poruszać tych tematów..
Ale zadam tylko jedno pytanie, może wy mi wyjaśnicie.
Dlaczego po srajtubie krąży masa różnych teorii spiskowych i każdy ma takie kanały w dupie, a jeszcze jak mam taki kanał dużo subów, to ma mnóstwo lajków.

No taki film np z nawiniętym drutem na klucz płaski, że to ma być darmowa energia..
Czy wiele takich rakowych itd,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubik78: każdego takowego tematu ludzie będą czepiać. Mnie one nie obchodzą, jak sam napisałeś mam takich ludzi w dupie. Ty jednak wrzucasz gówno na interesujące mnie tagi i tego nie zniosę. A dlaczego tak wiele teraz krąży spiskowych pseudoteorii? Bo internet to umożliwia i ułatwia. Smutne jest to, że jednocześnie widać jak duża część społeczeństwa ma jednak nasrane we łbie.
@rziomber: Są teorie o reptilianach, czy jakieś takie inne dziwactwa, astrologia to nawet w tv jest - jawne naciągactwo.. i to jest i bezpieczne?
A komu przeszkadza, to że ktoś lubi akurat tą teorie spiskową?
@kubik78: @rziomber: 12000szabel? To ten sam koleś który wystraszył się, że Księżyc wzeszedł godzinę później niż dnia poprzedniego? Ja bym się wystraszył gdyby tak się nie stało. Teraz kubiku widzisz jak to działa. Masz skrajnie niską wiedzę w dziedzinie astronomii i bardzo łatwo ci wmówić, że coś jest fenomenem, pomimo iż tak naprawdę omawiane zjawisko jest niczym niezwykłym w świecie astronomii.

Dlaczego płaskoziemstwo jest tak hejtowane? Żyjemy w czasach gdy
@Rancor: Ja pytam tylko czemu ta teoria jest tak mocno prześladowana i tępiona, kiedy wokół jest masa przeróżnych i nawet lajków mają bardzo dużo, a jak ktoś nagra video sugerujące, że ziemia nie musi być kulą to zaraz leci hejt, troling, zawiść, czasem groźby karalne na maile..
Tylko o to pytam.Dlaczego tak jest i czego tak bardzo się boją pewne grupy ludzi tej teorii spiskowej?
@rziomber: Kanały które oglądam:
a)Nie zarabiają na tej teorii spiskowej
b)opierają się o pewną wiedzę naukową i stronią od religijnych etc
c)Nie są płasko-ziemcami nawet, a jedynie antykuloziemcami( ͡° ͜ʖ ͡°)
CPM i Leve World
d)Gardzą modelami ziemi..
e)Tych co przedstawiają modele ziemi uważają za kontrolowaną opozycję, mającą na celu zdyskredytować nas - anty kulasów( ͡° ͜ʖ ͡°)

@12000szabel to wstawiłem tylko jako
Ja pytam tylko czemu ta teoria jest tak mocno prześladowana i tępiona


@kubik78: Odpowiem jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Astronomia to dla mnie coś więcej niż hobby. To część mojego życia. Kiedy tylko mogę to lubię zarażać innych ludzi swoją pasją. Kiedy jednak widzę w sieci wysyp kłamstw i obracania faktów o 180 stopni, oraz gdy nie do końca orientujący się w temacie ludzie komuś takiemu wierzą, to człowiek
@kubik78: gdybys na prawde interesowal sie plaskoziemstwem, doksztalcal i probowal samodzielnie myslec - wiedzialbys, ze... plaska Ziemia nie ma prawa dzialac. Nawet zachodu Slonca nie tlumaczy (widzialem plaskoziemskie filmy "tlumaczace" to - nadal jednak wiem, ze to nie ma prawa istniec).
Na poczatku nawet bylem troche wdzieczny plaskoziemcom, bo sklonili mnie do zastanowienia sie nad rzeczami, wokol ktorych wczesniej przechodzilem obojetnie. Im wiecej poznawalem ich urojenia, tym lepiej rozumialem, jak dziala