Wpis z mikrobloga

Takie pytanie retoryczne zadam: głosujesz na konfederację?


@Zelber: A nie wiem jeszcze, na youtube mówią, że to kontrolowana opozycja...

Ale raczej tak, bo to mniejsze zło, o ile zrobią to o czym mówią..

Wyboru nie ma, trzeba zaryzykować, może youtuberzy się mylą i nie jest to kontrolowana opozycja?
Tak czy inaczej, nie ma nic gorszego od SLD i POPiS/u
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@John_archer: Tu akurat się mylisz, bo wielu kuloziemców nie wierzy w lot na księżyc..

@kubik78: bo to idioci i foliarze. Już ci kiedyś tłumaczyłem że nie ma czegoś takiego jak "kuloziemcy". Tu chodzi o wiedzę a nie wiarę.
  • Odpowiedz
@kubik78: plaskoziemcy jako argumentow uzywaja skrajnych debilizmow. Na prawde skrajnych. Wystarczy spojrzec na kretynskie "200 dowodow na plaszczaka". Trzeba byc bardzo uposledzonym, by w tej publikacji nie dostrzec matactwa. Dlatego tez plaskoziemstwo celuje w skrajne prostych ludzi, o zerowej wiedzy o swiecie. Na dodatek podatnych na manipulacje.
Kulistosc Ziemi jest calkowicie skladna, przyczynowo-skutkowa i zgodna obserwacjami, ktore mozna nawet poczynic samemu. To nie wiara. To rzeczowa wiedza o funkcjonowaniu swiata.
  • Odpowiedz
@kubik78: no wlasnie na poczatku przedstawiony jest kretynizm. Geodetyka na sferze nie jest prosta. Dlatego tez czesc oswietlona Ksiezyca nie jest dokladnie "na wprost" Slonca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubik78: "widziałem ducha" niczym się nie różni od "ziemia jest płaska". To zabobon którego nie potrafisz udowodnić. To wiara w duchy a nie wiedza o ich istnieniu. Na świecie są dwa rodzaje ludzi, jedni wiedzą że Ziemia jest kulą jak wszystkie inne planety, drudzy to troglodyci o dwucyfrowym IQ.
  • Odpowiedz
@kubik78: "w czasie misji Apollo 20 znaleziono statek kosmiczny [...] milarda lat". Cytat z tegoz filmu.
Jezeli 1200szabel nie wstydzi sie tego co mowi, to to jest na prawde przerazajace. Skrajna kompromitacja plaskoziemstwa.
  • Odpowiedz
@kubik78: Sprawdź lepiej czy "oddalające" się Słońce, wędrujące nad kolejną część "dysku" maleje i zwalnia. Tak to powinno działać przy ruchu jednostajnym i nieruchomym obserwatorze. Ch**ja tam sprawdzisz, bo mu WIERZYSZ. Real World tak cię omotał że tego nie zweryfikujesz. Ja na podstawie obserwacji nieba z Polski i z Maroka po prostu WIEM, że żyjemy na kuli. Już ci o tym pisałem, ale odpuściłeś próbę zrozumienia tego. Pozostaje ci tylko YT
  • Odpowiedz
@Rancor: @rziomber: @Ferengi: Ok, nie chce mi się dziś poruszać tych tematów..
Ale zadam tylko jedno pytanie, może wy mi wyjaśnicie.
Dlaczego po srajtubie krąży masa różnych teorii spiskowych i każdy ma takie kanały w dupie, a jeszcze jak mam taki kanał dużo subów, to ma mnóstwo lajków.

No taki film np z nawiniętym drutem na klucz płaski, że to ma być darmowa energia..
Czy wiele takich rakowych itd,
  • Odpowiedz