Wpis z mikrobloga

Dziś zrobiłem pierwsze naleśniki w moim życiu, ale też nie byle jakie! Są to naleśniki z morałem.

Zawsze zajadałem się tymi smażonymi placuszkami czy to na słodko czy też wytrawnie. Nigdy ich jednak nie robiłem mimo brania się za poważniejsze rzeczy w kuchni to pozostawiłem #rozowypasek I zawsze było proszenie się, ale nie bo nie ma czasu, bo nie ma siły, zrobię jutro, bla bla bla.
A dziś ja amator zrobiłem je w 20minut. Tak #!$%@? spełnienie kulinarnych fantazji zajęło mi 20 minut. Zmarnowałem 1/3 życia na tkwienie w związkach by pojąć, że #rozowepaski robią gównoburze o każdą pierdołe. Nawet z tym głupim praniem "o Jezusie czy prania dzisiaj zrobiłam". Ja #!$%@? ty czy pralka automatyczna z funkcją odwirowania? Wrzucasz, lejesz płyn, nastawiasz program i rozwieszasz. Do kupy 15 minut. Dobry seks to też kwestia 200 złotych, a nie pół roku biegania. Panowie szanujmy się.

Koncze zajadając się naleśnikami będącymi symbolem końca #zwiazki w moim życiu.

#gownowpis #gotujzwykopem #nalesniki #stulejacontent
Dobrohoczy - Dziś zrobiłem pierwsze naleśniki w moim życiu, ale też nie byle jakie! S...

źródło: comment_ObS5yfjkpUCiaHSDiYhZN68sLPRy1UUO.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Dobrohoczy Mirku, następnym razem przykrywaj usmażone już naleśniki drugim talerzem lub przykrywką, unikniesz w ten sposób efektu naleśnika-deski. [] edit: A, no i mniej ciasta lej!
  • Odpowiedz