Wpis z mikrobloga

@Wykwintny_Koneser:
Z mojego doświadczenia mogę polecić: Boske z BarberHouse. No ale są dwie istotne rzeczy. Cena wyższa niż u innych barberów i dawno temu, jak tam byłem, to słabo mówił po polsku. Kromka z Krótkie Boki, dawniej ButterCut. No i jeszcze Norbert z ButterCut jest ok.
Ostatnio zapisałem się do Sergiusza ze Sly Dog, którego to polecał jeden z Mirków.
  • Odpowiedz
@Wykwintny_Koneser: bylem ostatnio w podobnej sytuacji. Tez stwierdziłem ze pójdę w końcu do kogoś kto mi powie jak powinienem się strzyc, a nie ze ja musze tłumaczyć - przecież ja się nie znam na strzyżeniu. Bylem w The Cut. Bardzo pozytywne wrażenie. Gość całkiem fajnie ogarnął moje przerzedzające się włosy. Bardzo fajnie przystrzygł brodę - choć tutaj rewolucji nie było bo wcześniej sam podobnie się goliłem. Pewnie tam wrócę.
  • Odpowiedz
@dzana: @Wykwintny_Koneser: zdecydowanie The Cut i wbijać do Mata. Mega wiedza i umiejętności. Przy okazji bardzo fajny i komunikatywny gość. Teraz mają dwa punkty. Jeden na Józefińskiej a drugi na Dekerta. Mat siedzi w tym drugim jakby co.
  • Odpowiedz