Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TadzioNorek: Znajdź coś nowego, czegoś czego nie próbowałeś jeszcze albo poszukaj kogoś z kim możesz w coś zagrać, w don't starve nie potrafiłem spędzić nawet 3 nocy ale jak zagrałem z koleżanką to mogłem napierdzielać przez 3h, z the forest to samo. Znowu tak jak kiedyś grałem głównie w strzelanki tak teraz nie potrafię i przerzuciłem się na spokojniejsze typu Rimworld, terraria czy rocket league
@TadzioNorek: starzejesz się, każdy przez to przechodzi. Musisz wprowadzić bardzo rygorystyczny system własnej oceny gier, wyeliminować gównoproducentów typu: ubisoft, bethesda, EA, activision. Zostawić tylko cdprojekt, take two i paru innych. Przestać kierować się #!$%@? recenzjami w gównoportalach, gdzie dwunastolatki plują jadem na każdego, kto ma do powiedzenia coś krytycznego na temat jakiejkolwiek gry wydanej przez któregoś z gównoproducentów. W ten sposób będziesz robił może ze dwie do trzech gier w roku,
@TadzioNorek: ja się ostatnio odbijam od wielu gier, pogram w coś chwilę niby spoko, a potem meh.
Ale zupełnie przypadkiem trafiłem na zajebistą grę The Messenger - panie polecam. Genialna platformówka w stylu retro.
@KrzysiuPG @BonerM @Hans_Olo @Lookazz U mnie to wygląda następująco : Podekscytowanie grą » jaka ładna grafika, ile możliwości » pierwsze misje, no fajnie sie gra nawet » i juz nie wracam do tej gry. Po prostu nuży mnie na samą myśl o zagraniu w nią, jakos zupelnie nie sprawia mi to radości. Tak bylo z gownianym watch dogs 2, no man sky, elite dangerous, battlefield 1, ufc czy wiedzminem którego cisnalem na